Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 02.05.2017 15:59
Toukiden 2 pozwoli na darmową zabawę z innymi graczami!
527V

Toukiden 2 pozwoli na darmową zabawę z innymi graczami!

Toukiden 2 Free Alliances Version to darmowa wersja Toukiden 2, dzięki której możliwe będzie wspólna gra sieciowa z graczami posiadającymi pełną wersję. Dostaniemy ją jeszcze w tym miesiącu.

Toukiden 2 to kontynuacja Toukiden Kiwami, wprowadzająca do serii kilka nowości. Przede wszystkim dostajemy otwarty świat i bardziej rozbudowaną fabułę. Według autora naszej recenzji jest bardzo dobrą propozycją dla fanów jRPG czy gier podobnych do Monster Hunter.

Nasza recenzja Toukiden 2

Dzięki Toukiden 2 Free Alliances Version możliwe będzie darmowe granie po Sieci z użytkownikami posiadającymi pełne wersje gry. Niesie to jednak ze sobą pewne ograniczenia. Uczestniczenie za darmo w Group Missions będzie zużywać naszą wytrzymałość, która odnowi się z czasem - za wyjątkiem misji z fazy pierwszej, które nie będą zużywać wytrzymałości. Jeśli chodzi o grę dla jednego gracza to dzięki darmowej wersji będziemy mieć dostęp do połowy wątku fabularnego oraz pierwszej fazy misji dodatkowych.

Swoje możliwości będziemy mogli zwiększać poprzez zakupienie specjalnych Gemów dostępnych w PlayStation Store. Dostaniemy się do nich za pośrednictwem głównej kwatery. Mają one różne efekty, począwszy od odnawiania wytrzymałości, czy zwiększenie jej. Warto tutaj też wspomnieć, że wszystkie postępy możemy przenieść do pełnej wersji gry. Darmowa wersja o tytule Toukiden 2 Free Alliances Version dostępna będzie od 30 maja na PlayStation 4 i PlayStation Vita.

Toukiden 2 na fragmencie rozgrywki

 

Źródło: http://www.koeitecmoeurope.com/toukiden2/kyoutou.html

Tagi: Koei Tecmo Omega Force PlayStation 4 toukiden 2