Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 02.05.2017 14:14
Shadow of the Tomb Raider nie pojawi się na tegorocznym E3
1206V

Shadow of the Tomb Raider nie pojawi się na tegorocznym E3

Shadow of the Tomb Raider zaistniało w Sieci po raz pierwszy pod koniec ubiegłego roku. Wygląda na to, że mimo iż gra faktycznie powstaje to nie zostanie zaprezentowana na tegorocznym E3. Twórcy mają inne plany.

Shadow of the Tomb Raider zaistniało w świadomości graczy po raz pierwszy gdy jeden z użytkowników Reddita trafił w metrze na jednego z pracowników Eidos, który na swoim laptopie miał uruchomioną prezentację nowej odsłony. Następnie informacja została oficjalnie potwierdzona na początku tego roku przez samo Square Enix. Dowiedzieliśmy się, że nad grą pracuje zarówno Eidos Montreal jak i Crystal Dynamics.

Wyciekła informacja o tym, że Shadow of the Tomb Raider powstaje

Następnie pod koniec kwietnia tego roku pod naporem pytań, pojawiła się informacja, że Shadow of the Tomb Raider nie pojawi się na tegorocznym E3. Twórcy jednak zapewnili, że kolejne informacje o grze nadejdą pod koniec tego roku.

Tym samym Shadow of the Tomb Raider prawdopodobnie pojawi się najwcześniej w pierwszym kwartale przyszłego roku. Łatwo założyć, że gra zostanie zaprezentowana na Gamescom 2017, które odbędzie się w sierpniu. Na więcej informacji trzeba poczekać, a tymczasem przypominamy ostatnią odsłonę.

Rise of the Tomb Raider na oficjalnym zwiastunie w 4K

 

Źródło: http://wccftech.com/shadow-tomb-raider-wont-e3-later/

Tagi: Crystal Dynamics Eidos Montreal PlayStation 4 Shadow of the Tomb Raider