Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 02.05.2017 08:44
Nioh. Pierwsze rozszerzenie fabularne już dostępne! Mamy zwiastun!
715V

Nioh. Pierwsze rozszerzenie fabularne już dostępne! Mamy zwiastun!

Nioh dostanie dzisiaj swoje pierwsze rozszerzenie fabularne, czyli 'Dragon of the North'. Tym samym w Sieci pojawił się pierwszy zwiastun dodatku.

Nioh w swoim nowym wątku fabularnym opowie nam dalsze wydarzenia po zakończeniu podstawowej gry. Akcja nowego rozszerzenia rozegra się w Ochu, gdzie Masamune Date potajemnie zbiera kamienie dusz, aby się wzmocnić. Twórcy uważają go za ważną postać historyczną i ciekawego przeciwnika dla Williama.

Nioh w naszej bazie gier

Poza nowym wątkiem fabularnym, Nioh otrzyma też nowe uzbrojenie, przeciwników i umiejętności. Dostępna jest też nowa aktualizacja, która wprowadzi do gry tryb PvP mający umożliwić toczenie starć pomiędzy graczami. Żeby jednak mieć taką możliwość trzeba posiadać subskrypcję PlayStation Plus.

'Smok Północy' jest już dostępne do zakupienia w PlayStation Store. Rozszerzenie znajdziecie pod tym adresem, w cenie 42 złotych - jeśli posiadacie Przepustkę Sezonową powinien być oczywiście za darmo. Przepustka znajduje się tutaj, a poniżej jest zwiastun oraz zapis z transmisji, która odbyła się wczoraj.

Nioh ze zwiastunem 'Smoka Północy'

Nioh na wideo z oficjalnej transmisji

 

Tagi: Nioh PlayStation 4 Sony Interactive Entertainment Team Ninja wideo