Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 26.04.2017 19:07
Call of Duty: WW2. Activision prezentuje w pełnej krasie nową odsłonę serii!
2199V

Call of Duty: WW2. Activision prezentuje w pełnej krasie nową odsłonę serii!

Call of Duty: WW2 zostało zaprezentowane zgodnie z zapowiedzią. Koniec plotek i domysłów, sprawdźcie jak gra prezentuje się w akcji.

Call of Duty: WW2 zgodnie z zapowiedzią zostało po raz pierwszy ukazane szerokiej publiczności. Sledgehammer Games i wydawca Activision zdecydowali się na powrót do korzeni i klimatów drugiej wojny światowej. Ostatnio mogliśmy podziwiać ładny steelbook, który wyglądem nawiązywał do Lądowania w Normandii. Dostaliśmy też potwierdzenie obecności Przepustki Sezonowej. Teraz przyszła kolej na fragmenty z rozgrywki.

Call of Duty: WW2. Kolejny przeciek potwierdza datę premiery i obecność Przepustki Sezonowej

Call of Duty: WW2 wraca w wielkim stylu. Najpopularniejsza seria gier FPS pojawi się na rynku 3 listopada i zaoferuje graczom wyczekiwany powrót do realiów drugiej wojny światowej. Activison ponownie nawiąże współpracę z Sony, więc posiadacze PlayStation dostaną szybszy dostęp do pakietów DLC.

Call of Duty: WW2 - na pierwszym zwiastunie

Zgodnie z plotkami akcja rozpocznie się od wydarzenia D-day, które możemy zobaczyć na pierwszym, efektownym zwiastunie. Ponownie weźmiemy udział w Lądowaniu w Normandii i koszmarze drugiej wojny światowej. Twórcy obiecują angażującą i dramatyczną historię. Ta opowie o intensywnych zmaganiach żołnierzy. Historia zostanie opowiedziana z punktu widzenia niedoświadczonego żołnierza o nazwisku Daniels. Weźmiemy również udział w misjach, gdzie wcielimy się w kobiety walczące w francuskim ruchu oporu. Pełna prezentacja trybów wieloosobowych nastąpi w czerwcu podczas targów E3. Wiemy jednak, że tytuł zaoferuje osobną rozgrywkę co-op, która przedstawi oryginalną historię odseparowaną od głównej kampanii jednoosobowej. Potwierdzono również udział aktora Josha Duhamela znanego z filmowej serii Transformers.

Poniżej oficjalny stream i pierwszy zwiastun Call of Duty: WW2. W galerii znajdziecie pierwsze obrazki udostępnione przez twórców.

Call of Duty: WW2 - Stream prezentujący grę

 

Źródło: Callofduty.com

Tagi: Activision Call of Duty: WW2 playstation 4 Sledgehammer Games wideo