Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 25.04.2017 20:27
Night Trap wraca po 25 latach i trafi do pudełek
617V

Night Trap wraca po 25 latach i trafi do pudełek

Night Trap 25th Anniversary Edition to niespodziewany powrót leciwego klasyka, który został swego czasu wycofany ze sprzedaży z powodu narastających kontrowersji. Współcześni użytkownicy PS4 dzięki odświeżonej wersji będą mogli poznać kawał odległej historii przygodówek wykorzystujących wizerunek żywych aktorów.

Night Trap to interaktywna gra stworzona w filmowej formie z udziałem żywych aktorów. Gra składa się ponad 90 minut sekwencji filmowych. Tytuł został stworzony przez studio Digital Pictures i zadebiutował na konsoli Sega/Mega-CD w 1992 roku. Produkcja niespodziewanie zostanie zremasterowana i wydana na PlayStation 4.

Night Trap opowiada historię grupy młodych kobiet, które są prześladowane przez wampirzą istotę Augers polującą na ich krew. Rola gracza skupia się na przełączaniu po różnych ukrytych kamerach i aktywowaniu pułapek, aby złapać przeciwnika i ocalić tym samym jego niedoszłe ofiary. Narastające kontrowersje wokół gry sprawiły, że tytuł w wersji konsolowej został w 1993 roku ostatecznie wycofany z rynku.

Night Trap 25th Anniversary Edition będzie również dostępny do kupienia w fizycznej formie dzięki inicjatywie Limited Run games. Szykuje się nie lada gratka dla kolekcjonerów i fanów historii gier wideo.

 

 Night Trap 25th Anniversary Edition - zwiastun edycji na PS4

Źródło: YouTube (PlayStation)

Tagi: Night Trap 25th Anniversary Edition playstation 4 Screaming Villains wideo