Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 25.04.2017 18:31
Call of Duty: WW2. Kolejny przeciek potwierdza datę premiery i obecność Przepustki Sezonowej
1100V

Call of Duty: WW2. Kolejny przeciek potwierdza datę premiery i obecność Przepustki Sezonowej

Call of Duty: WW2 otrzyma Przepustkę Sezonową, co raczej dla nikogo nie będzie zaskoczeniem. Mamy też potwierdzenie daty premiery z kolejnego źródła oraz grafikę prezentującą wygląd specjalnego opakowania steelbook wchodzącego w skład "Edycji Pro".

Call of Duty: WW2 to wielce wyczekiwany powrót do korzeni serii, który ponownie wrzuci nas na front walk mających miejsce podczas drugiej wojny światowej. Wszelkie znaki na niebie i ziemi twierdzą, że kolejna odsłona najpopularniejszej serii FPS na świecie zadebiutuje na rynku dokładnie 3 listopada.

Call of Duty WW2. Wyciekła data premiery i przypuszczalnie część obsady

W sieci pojawiło się zdjęcie kolejnego elementu reklamującego Call of Duty: WW2. Kolejny raz pojawia się informacja o premierze 3 listopada. Możemy się także dowiedzieć o obecności Przepustki Sezonowej, której wykupienie odda nam dostęp do serii dodatków. Możemy też zobaczyć, jak prezentuje się steelbook, którego wygląd nawiązuje do Lądowania w Normandii. Wszystkie wspomniane elementy wejdą w skład specjalnej "Edycji Pro" dostępnej jedynie za pośrednictwem sieci sklepów GameStop.

Tagi: Activision Call of Duty: WW2 playstation 4 Sledgehammer Games