Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 24.04.2017 18:00
Startuje PlayStation League. Poznajcie odświeżoną formułę konsolowego e-sportu
1092V

Startuje PlayStation League. Poznajcie odświeżoną formułę konsolowego e-sportu

E-sportowa inicjatywa Polska Liga PlayStation Plus doczeka się odświeżenia i zmian. Sony startuje z nowym sezonem oraz zmienia nazwę całego przedsięwzięcia. Sprawdźcie co jeszcze szykują organizatorzy akcji.

Właśnie dzisiaj startuje PlayStation League. Będzie to nowa formuła Polskiej Ligi PlayStation Plus. Twórcy obiecują lepszą realizację oraz więcej turniejów, gdzie fani będą mogli walczyć o atrakcyjne nagrody. E-sportowa arena zapewni również dostęp do stałych rozgrywek w Uncharted 4: Kres Złodzieja oraz FIFA 17.

PlayStation League to nowa nazwa, logo a także start strony, na której będziecie mieli szybki dostęp do najświeższych informacji ligowych. Do wzięcia udziału w zabawie trzeba posiadać członkostwo PlayStation Plus. Dla najlepszych śmiałków sezonu czekają nagrody rzeczowe oraz pieniężne. E-sport cieszy się coraz większą popularnością na całym świecie, więc nic dziwnego, że i stawia coraz śmielsze kroki na rynku konsolowym. Poniżej sprawdzicie zwiastun, który jeszcze bardziej przybliży Wam całą inicjatywę.

Startuje PlayStation League

 

Źródło: https://playstationleague.pl/

Tagi: PlayStation 4 playstation league playstation plus Polska Liga PlayStation Plus wideo