SKLEP
Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 21.04.2017 15:15
Little Big Planet 3 otrzyma zestaw strojów z Little Nightmares!
375V

Little Big Planet 3 otrzyma zestaw strojów z Little Nightmares!

Little Big Planet 3 otrzyma zestaw skórek i assetów nawiązujących do zbliżającej się gry o małych koszmarach, czyli Little Nightmares. Szykuje się gratka dla wszystkich lubujących się w tworzeniu nowych poziomów.

Little Big Planet 3 po raz kolejny świętuje zbliżającą się premierę jakiejś gry. Było Horizon: Zero Dawn, Mass Effect Andromeda, a teraz padło na Little Nightmares, które ma premierę za 7 dni. Dostajemy więc paczkę skórek dla postaci i przedmioty do tworzenia nowych poziomów.

Więcej informacji o Little Big Planet 3.

Little Big Planet 3 i nowe Asset Pack składa się z 5 materiałów, 3 świateł, 9 obiektów, 7 dekoracji, 18 naklejek i 4 strojów, które można wykorzystać przy tworzeniu nowych poziomów nawiązujących do Little Nightmares. Niektórzy z graczy już bawili się w tworzenie groteskowych poziomów, więc twórcy je promują.

Do Little Big Planet 3 trafił też darmowy strój nawiązujący do Tarsier Studios, które zajęło się stworzeniem Little Nightmares. Znajdziecie go pod tym adresem, całkowicie za darmo. Wspomniana paczka ma pojawić się za tydzień, w okolicach premiery nowej gry.

Little Big Planet 3 z poziomem stworzonym przez gracza 'scarybiscuit'.

Little Big Planet 3 z poziomem stworzonym przez gracza 'bigsurf77'.

 

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2017/04/21/littlebigplanet-3-little-nightmares-asset-pack-releases-next-week/#sf72110749

Tagi: LittleBigPlanet 3 Sony Computer Entertainment Sumo Digital