Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 20.04.2017 21:02
Digimon Story: Cyber Sleuth Hacker’s Memory na nowych zrzutach ekranu
767V

Digimon Story: Cyber Sleuth Hacker’s Memory na nowych zrzutach ekranu

Digimon Story Cyber Sleuth Hacker's Memory, to gra z gatunku jRPG mocno skupiająca na opowiedzeniu historii osadzonej w uniwersum Digimon. Twórcy udostępnili nowe zrzuty ekranu prezentujące bohaterów i nowe digimony.

Digimon Story Cyber Sleuth Hacker's Memory zostanie wydane w Europie na początku 2018 roku. Namco Bandai szykuje kontynuację, która dzieje się równolegle z wydarzeniami poprzednika i opowie historię z punktu widzenia innych bohaterów.

Digimon Story: Cyber Sleuth Hacker's Memory pojawi się w Europie

Digimon Story: Cyber Sleuth Hacker's Memory pojawi się cyfrowo na PlayStation Vita i dodatkowo w pudełkowym wydaniu na PlayStation 4. Fani cyfrowych stworów mogą liczyć na nowe digimony do zdobycia i pokonania. Twórcy napiszą nową historię i fabułę osadzoną w świecie poprzedniej gry. W tytule pojawi się Fei, znana z wcześniejszej odsłony hakera z ugrupowania Zaxon. Tytuł wprowadzi nową bohaterkę o imieniu Erika Mishima, która wspomoże nowego protagonistę w jego misji oczyszczenia się z fałszywych zarzutów. Udostępnione zrzuty z ekranu ukazują nie tylko nowe postacie, ale i digimony, które trafią do pozycji: Griffomon, Guardromon, Hippogriffomon, SaviorHackmon, oraz Wormmon. Obrazki znajdziecie w galerii.

Źródło: http://www.siliconera.com/2017/04/20/digimon-story-cyber-sleuth-hackers-memory-screenshots-show-erika-fei-digimon/

Tagi: Bandai Namco Digimon Story: Cyber Sleuth Hacker’s Memory galeria namco bandai obrazki PlayStation 4 playstation vita