Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 18.04.2017 21:00
Syberia 3 przedstawia swe wdzięki na zwiastunie premierowym
605V

Syberia 3 przedstawia swe wdzięki na zwiastunie premierowym

Syberia 3 już za dwa dni zadebiutuje na półkach sklepowych. Twórcy z tej okazji udostępnili nowy zwiastun przygotowujący graczy na premierę.

Syberia 3 to wielki powrót popularnej serii gier przygodowych z gatunku Point & Click. Gra zostanie u nas w pełni zlokalizowana, a w rolę głównej bohaterki Kate Walker wcieli się znana aktorka Anna Dereszowska. Niedawno mogliśmy posłuchać jak aktorka wspomina pracę nad grą.

Syberia 3. Anna Dereszowska o wcielaniu się w Kate Walker

Syberia 3 zadebiutuje na rynku 20 kwietnia. Odpowiedzialne za grę studio Microïds przygotowało z tej okazji specjalny zwiastun. Nowe wideo przedstawia urywki z gry oraz fragmenty fabularne z kolejnej przygody byłej prawniczki Kate Walker. Tytuł stanowi kontynuację poprzedników, ale ich znajomość nie jest obowiązkowa. Podobnie jak w poprzednich odsłonach Syberia 3 zabierze nas w unikalną podróż pełną tajemnic. Przygodę rozpoczniemy w wiosce plemienia Yukoli. Skomplikowana i wciągająca historia urozmaicona będzie wymagającymi zagadkami logicznymi i sekretami czekającymi na odkrycie. 

Syberia 3 - zwiastun premierowy

 

Źródło: YouTube (Microïds)

Tagi: Microids playstation 4 syberia 3 wideo

Nie przegap