Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 13.04.2017 17:12
Sniper Ghost Warrior 3 na nowym "niebezpiecznym" zwiastunie
607V

Sniper Ghost Warrior 3 na nowym "niebezpiecznym" zwiastunie

Sniper Ghost Warrior 3 dostało nowy efektowny zwiastun, który udowadnia, że bycie snajperem to nie tylko godziny spędzone na leżeniu w krzakach. Sprawdźcie jak w akcji prezentuje się nowa gra polskiego studia CI Games.

Sniper Ghost Warrior 3 to kolejna odsłona serii tworzona przez firmę, która dostarczyła graczom całkiem udane Lords of the Fallen. Najnowszy zwiastun pokazuje nam różnorodne fragmenty rozgrywki. Wideo ukazuje wykorzystanie w akcji specjalnych dronów, a także urywki skradania się i efektowne najazdy kamery na wystrzelony pocisk.

Sniper Ghost Warrior 3 - braterska miłość na fabularnym zwiastunie

Sniper Ghost Warrior 3  opowie fabułę z punktu widzenia Jonathana Northa i przedstawi historię skupiającą na wątku braterskiej miłości i rywalizacji. Nowe wideo to montaż efektownych scen wyciętych z gry. Mamy tutaj widowiskowe zabójstwa z ukrycia, wielkie wybuchy i precyzyjne strzały okraszone bliskimi przybliżeniami kamery. Znalazło się również miejsce na kilka sekund fragmentów fabularnych.

Sniper Ghost Warrior 3  zadebiutuje na rynku już 25 kwietnia. Osoby zamawiające grę przed premierą otrzymają za darmo Przepustkę Sezonową.

Sniper Ghost Warrior 3 - oficjalny zwiastun "Dangerous"

Źródło: YouTube (CI Games)

Tagi: CI Games playstation 4 Sniper: Ghost Warrior 3 wideo

Nie przegap