Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 12.04.2017 18:49
Rime z drugim dziennikiem deweloperskim
370V

Rime z drugim dziennikiem deweloperskim

O Rime było długo cicho po zapowiedzi. Produkcja miała pierwotnie zostać wydana przez Sony, ale ostatecznie firmy przerwały współpracę. Mimo wszystko, twórcom udało się znaleźć innego wydawcę i gra zadebiutuje już niedługo na rynku. Twórcy wypuścili nowy materiał wideo, na którym chwalą się postępami i opowiadają o swojej pracy.

Rime to ciekawie zapowiadająca się gra o baśniowej atmosferze. Tytuł pozwoli wcielić się w rolę zagubionego chłopca, który trafił na tajemniczą wyspę. Naszym zadaniem będzie odkryć sekrety tego miejsca poprzez wykonywanie skomplikowanych zagadek, gdzie będziemy operować dźwiękiem, czasem i światłem. 

Rime. Zapowiedź polskiego wydania

Rime ma być spokojne i pozbawione walki, a skupić w główniej mierze na eksploracji i zagadkach. Twórcy udostępnili nowy materiał w formie dziennika twórców. Pracownicy studia Tequila Works opowiadają o swojej pracy i przygotowywanej grze. Na materiale możemy przyjrzeć się wielu pracom koncepcyjnym oraz temu, jak wygląda proces powstania całej produkcji. Pozycja zadebiutuje 26 maja na PlayStation 4. Tytuł będzie sprzedawany za niższą kwotę i jego cena wyniesie około 149 zł.

Rime. Drugi dziennik deweloperski

Źródło: http://gematsu.com/2017/04/rime-second-developer-diary

Tagi: PlayStation 4 rime six foot Tequila Works wideo