Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 12.04.2017 16:57
Yakuza Kiwami. Poznaliśmy datę premiery i wyjątkowo atrakcyjną cenę
796V

Yakuza Kiwami. Poznaliśmy datę premiery i wyjątkowo atrakcyjną cenę

Yakuza Kiwami to gruntowy i zbudowany od podstaw remake pierwszej odsłony serii, która pojawiła się na rynku w 2005 roku na konsoli PS2. Wydawca ogłosił dzisiaj zachodnią datę premiery oraz przedstawił cenę i specjalny steelbook dodawany do zamówień przedpremierowych.

Yakuza Kiwami to całkowicie odświeżona pierwsza odsłona serii. Twórcy zdecydowali się na zbudowanie pozycji od podstaw na nowym silniku graficznym. Nie tylko grafika zostanie odświeżona. Studio poprawi również rozgrywkę, która będzie przypominała nowsze części cyklu. Yakuza Kiwami zaoferuje również ponad 30 minut dodatkowych scen fabularnych, aby lepiej powiązać ją z wydanym u nas w styczniu prequelem o tytule Yakuza 0.

Yakuza Kiwami i Yakuza 6 pojawią się poza Japonią

Yakuza 0 odniosła sukces zdobywając uznanie krytyków i osiągając zadowalające wyniki sprzedaży. Twórcy dziękują fanom za ich głos i ukazane wsparcie. SEGA w podziękowaniu szykuje naprawdę świetną okazję dla wszystkich wielbicieli serii. Tytuł będzie sprzedawany po niższej cenie.

Yakuza Kiwami zadebiutuje w Europie już 29 sierpnia. Gra będzie kosztować jedynie €34.99, co daje nam około 150 zł. Do pierwszych zamówień przedpremierowych będzie dodawany specjalny steelbook.

Dzisiaj ruszyła również specjalna strona internetowa Yakuza Experience. Znajdziecie na niej interaktywny komiks. Możecie również sprawdzić oś czasu z informacjami na temat bohaterów i wydarzeń opowiedzianych przez poszczególne odsłony.

Yakuza Kiwami - Zwiastun zapowiadający zachodnią premierę

 

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2017/04/12/ps4-remake-yakuza-kiwami-releases-this-summer-in-europe/#sf69968840

Tagi: PlayStation 4 sega wideo Yakuza Kiwami yakuza team

Nie przegap