Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 11.04.2017 08:49
Yooka Laylee. Jak działa gra?
700V

Yooka Laylee. Jak działa gra?

Yooka Laylee to pierwsza gra od studia Playtonic, składającego się z kilku weteranów dawnego Rare. Recenzenci gry zarzucili grze niestabilność w klatkach wyświetlanych na sekundę. Jak jest w rzeczywistości?

Yooka Laylee w naszej recenzji dostało mocne 8/10. Według autora recenzji gra wygląda świetnie i nie ma większych problemów z płynnością. Jednocześnie warto tu zaznaczyć, że gra recenzowana była na podstawowej wersji PlayStation 4. Póki co Yooka Laylee nie ma wsparcia dla PS4 Pro i działa w stabilnych 30 klatkach na sekundę.

Nasza recenzja Yooka Yaylee

Według Digital Foundry, Yooka Laylee zważając na poziom detali i odległość rysowania, działa naprawdę świetnie. Według nich, z większymi problemami boryka się wersja na Xbox One, szczególnie w kilku momentach kiedy kamera "spotyka" się z ogniem. Wtedy płynność potrafi spaść nawet do poziomu 21 klatek na sekundę. Wersja na PS4 z kolei jest bardzo stabilna, więc redaktorów nie dziwi brak narzekań na tę wersję. Jest ona pozbawiona wspomnianych wyżej problemów, nawet na podstawowej wersji konsoli. Jeśli chodzi o ekran ładowania, to tutaj może pojawić się mały zgrzyt, bo każdy z nich trwa około 15 sekund.

Yooka Laylee jest dostępne od dzisiaj. W wersji pudełkowej koszt gry to 149,90 złotych.

Yooka Laylee pod okiem Digital Foundry

 

Źródło: https://www.youtube.com/user/DigitalFoundry/

Tagi: playstation 4 Playtonic team17 digital Yooka-Laylee

Nie przegap