Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 10.04.2017 19:43
Neverwinter. Rozszerzenie The Cloaked Ascendancy dostępne już od jutra
448V

Neverwinter. Rozszerzenie The Cloaked Ascendancy dostępne już od jutra

Neverwinter to jedno z wielu darmowych MMO dostępnych dla użytkowników PlayStation 4. Twórcy niedługo będą świętować pierwszy rok od debiutu na platformie Sony, a tymczasem przedstawiają kolejne nowości dostępne od jutra dla graczy.

Zespół odpowiedzialny za Neverwinter jest bardzo dumny, że może dostarczyć graczom najnowsze rozszerzenie o tytule " The Cloaked Ascendancy". Pakiet zostanie udostępniony już jutro - 11 kwietnia. Zadaniem gracza będzie rozwikłanie tajemnicy i przeszłości grupy szalonych magów.

Pamiętacie Icewind Dale? - nadchodzi rozszerzenie Neverwintera "Storm King’s Thunder"

Dodatek "The Cloaked Ascendancy" zaoferuje dostęp do nowej strefy przygodowej i kampanii. Gracze zmierza się z kolejnymi niebezpieczeństwami czyhającymi na nich w nowych lochach "Spellplague Caverns Dungeons". Śmiałkowie mogą także liczyć na nowe nagrody i przedmioty do zdobycia. Posiadacze PlayStation Plus będą mogli otrzymać za darmo broń Mulhorand. Oręż idealny dla podróżników, którzy nie zdobyli jeszcze 70 poziomu doświadczenia. Warto ją sobie zaklepać, bo będzie dostępna jedynie do 12 maja.

Przejście fabularnej zawartości Neverwinter: The Cloaked Ascendancy da nam szansę na zdobycie zestawów potężnych artefaktów broni skrojonych specjalnie pod daną klasę postaci. Poniżej zwiastun prezentujący zawartość rozszerzenia.

Neverwinter: The Cloaked Ascendancy - zwiastun premierowy

 

Źródło: http://blog.us.playstation.com/2017/04/10/neverwinter-the-cloaked-ascendancy-arrives-on-ps4-april-11/

Tagi: cryptic studios mmo Neverwinter Perfect World Entertainment Inc playstation 4 the cloacked ascendancy wideo

Nie przegap