Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 10.04.2017 17:13
The Elder Scrolls Online. Tydzień z grą całkowicie za darmo!
973V

The Elder Scrolls Online. Tydzień z grą całkowicie za darmo!

Marzy Wam się przemierzanie legendarnego Tamriel z The Elder of Scrolls Online? Twórcy szykują świetną okazję, aby zachęcić nowych graczy do swojej pozycji. Bethesda ogłosiła właśnie darmowy tydzień z tym wielkim sieciowym tytułem.

The Elder Scrolls Online to całkiem udane MMO osadzone w legendarnym świecie Tamriel znanym z kultowej serii gier cRPG. Bethesda próbuje dotrzeć do nowych graczy i z tej okazji firma ogłasza darmowy tydzień z grą, który rozpocznie się już jutro - 11 kwietnia.

The Elder Scrolls Online: Morrowind. Tryb PvP Battlegrounds na nowym wideo

The Elder Scrolls Online będziecie mogli pobrać nieodpłatnie i od jutra bawić się z grą przez okrągły tydzień. Okres próbny skończy się 18 kwietnia. Darmowa wersja odda Wam dostęp do całej, pełnej wersji gry The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited. Nie będziecie mieć jedynie dostępu do lokacji z rozszerzeń DLC.​​​​​​ Po założeniu konta otrzymacie 500 koron do wydania w sklepie gry, gdzie będziecie mogli je wydać na unikalne ubrania, skrzynki oraz na specjalne premię do zdobywanego doświadczenia. Wszystko co stworzycie oraz odblokujecie zostanie zapisane na Waszym koncie, więc jeśli zdecydujecie się kupić pełną wersję gry, to nie utracicie osiągniętych postępów.

Warto również wspomnieć o tym, że w świecie gry panuje wydarzenie mające uczcić trzecią rocznice tytułu. W ramach świętowania twórcy oddają do Waszej dyspozycji przedmiot zwiększający ilość zdobywanego doświadczenia.

The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited oraz The Elder Scrolls Online: Gold Edition i Crown Packs zostaną również przecenione w PlayStation Store. Dlatego jeśli gra Wam się spodoba, to będziecie mieli od razu idealną okazję, aby zaopatrzyć się w pełną wersję tej wielkiej pozycji.

Poniżej zwiastun zapowiadający nadchodzące rozszerzenie, które pozwoli graczom zwiedzić słynną krainę Dunmerów - Morrowind.

Zwiastun nadchodzącego The Elder Scrolls Online: Morrowind

Źródło: http://www.elderscrollsonline.com/en-us/news/post/2017/04/10/join-the-eso-free-play-week

Tagi: Bethesda Softworks PlayStation 4 The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited wideo ZeniMax Online Studios