Daniel Stroński Daniel Stroński 10.04.2017 15:51
Kolekcje gier Naruto: Ultimate Ninja Storm trafią na Zachód
569V

Kolekcje gier Naruto: Ultimate Ninja Storm trafią na Zachód

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Trilogy, ale też nieco większa kolekcja Legacy trafią w wersji na PS4 na Zachód. Gotowi na potężną dawkę bijatyk 3D?

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Trilogy - o tej kolekcji pisaliśmy niedawno, gdy została ujawniona w Japonii. Teraz Bandai Namco potwierdziło wydanie europejskie. Obok odświeżonej trylogii, dostaniemy również pełniejszy zestaw bijatyk z Naruto i przyjaciółmi.

Sprawdźcie też nadchodzącą bijatykę na arenach dla ośmiu graczy Naruto to Boruto: Shinobi Striker

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Trilogy pomieści w sobie trzy odświeżone tytuły z PS3:

  • Naruto: Ultimate Ninja Storm,
  • Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 2,
  • Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 3.

Całość będzie można nabyć w pudełku, ale każdy osobno ma być dostępny w cyfrowej wersji w PS Store. Gry z kompletem dodatków DLC zostaną zremasterowane, tj. dostaniemy ostrzejsze tekstury i rozdzielczość 1920x1080, lecz framerate pozostanie na poziomie 30 klatek na sekundę. Dodatkowo pierwsza część, wcześniej bez wsparcia dla trofeów, otrzyma odpowiednią listę osiągnięć, a wymagania pucharków dwóch pozostałych gier zostaną w niektórych przypadkach lekko zmodyfikowane.

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Legacy to z kolei ten sam zestaw co wyżej, tyle że uzupełniony o dostępne już na PS4 Naruto Ultimate Ninja Storm 4 z rozszerzeniem "Road to Boruto". By podkreślić paczkę tych rozmiarów, zestaw ma być dostępny w steelbooku, a wraz z nim nabywcy otrzymają artbooka i płytę z anime (nie określono, co dokładnie się na niej znajdzie).

Premiera obu zestawów planowana jest na tegoroczną jesień. Cen na razie nie podano, ale sama odświeżona trylogia ma w Japonii kosztować 6,800 jenów (~245 zł).

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Trilogy/Legacy - zwiastun zestawu

 

Źródło: https://www.bandainamcoent.eu/news/2017/04/10/believe-it-naruto-shippuden-ultimate-ninja-storm-legacy-and-naruto-shippuden-ultimate-ninja-storm-trilogy-bring-the-entire-naruto-shippuden-epic-into-/6100

Tagi: Bandai Namco CyberConnect2 Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Legacy trilogy wideo