Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 06.04.2017 11:48
Smite: Battleground of the Gods. Wyjątkowe wyścigi jeszcze w kwietniu
357V

Smite: Battleground of the Gods. Wyjątkowe wyścigi jeszcze w kwietniu

Smite: Battleground of Gods uatrakcyjnione będzie o wyjątkowe wyścigi, które rozpoczną się jeszcze w tym miesiącu. Mowa o Apollo's Racer Rumble. Więcej informacji znajdziecie w rozwinięciu newsa.

Smite: Battleground of the Gods zaoferuje możliwość wzięcia udziału w Apollo's Racing Rumble. Są to wyścigi dla 8 graczy jednocześnie, po wygraniu którego zwycięzca otrzyma nagrody. Na potrzeby nowego trybu twórcy dostarczyli 2 nowe mapy. Jedna z nich zabierze nas w okolice Elysium Beach, a druga w gorąc Molten Pass.

Więcej informacji o Smite: Battleground of the Gods.

Wyścigi odbywające się w Smite: Battleground of the Gods mają być proste. Mamy nie przejmować się zwiększaniem prędkości, a jedynie sterowaniem i łapaniem odpowiednich artefaktów, które ułatwią wyścig. Oprócz tego musimy uważać na pułapki zostawiane przez innych graczy i zagrożenia jakie niesie ze sobą otoczenie. Branie udziału w wyścigach może nam zapewnić dostęp do ekskluzywnych skórek dla postaci. Ponadto, zwycięzca turnieju otrzyma pojazd Apollo, wyjątkowe trofea oraz złoty klucz do Golden Vault.

Smite: Battleground of the Gods to darmowa gra z rodzaju MOBA, w której wcielamy się w jednego z bogów. Dostępna jest od 31 maja 2016 roku. Wydarzenie jakim jest Apollo's Racer Rumble zacznie się 25 kwietnia tego roku i trwać będzie do 16 maja 2017 roku. Udział mogą wziąć wszyscy, niezależnie od poziomu doświadczenia - nic nie stoi więc na przeszkodzie, abyście zapisali się do wyścigów mimo iż nie graliście jeszcze w grę. Poniżej znajdziecie zapowiedź wideo.

Apollo's Rumble Racing - zwiastun wydarzenia dla gry Smite: Battleground of the Gods.

 

Źródło: http://www.smitegame.com/adventures/apollos-racer-rumble/

Tagi: Hi-Rez Studios playstation 4 SMITE: Battleground of the Gods wideo