Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 05.04.2017 16:00
Cars 3: Driven to Win ze zwiastunem premierowym
725V

Cars 3: Driven to Win ze zwiastunem premierowym

Cars 3: Driven to Win to gra nawiązująca do zbliżającej się animacji od Disney • Pixar o tytule Cars 3, znanej u nas jako Auta 3. Mamy zwiastun premierowy i przybliżoną datę premiery.

Cars 3: Driven to Win pozwoli nam wziąć udział w kolejnym wyścigu jako jedne z bohaterów animacji. Sama gra będzie kontynuować wątek podjęty w animacji, więc zainteresowani będą mogli przedłużyć sobie obcowanie z najnowszym filmem o autach.

Cars 3: Driven to Win da nam dostęp do 20 znanych postaci z opcją modyfikowania ich wyglądu. Do wyboru będzie też 20 tras umieszczonych w 13 różnych lokacjach znanych z filmów. Nie zabraknie oczywiście różnych trybów gry: tych będzie 6. Auta będziemy mogli ulepszać poprzez uczenie ich nowych umiejętności - może to być jeżdżenie na dwóch kołach czy uderzanie bokiem.

Cars 3: Driven to Win da też możliwość gry na podzielonym ekranie. Grę można już zamawiać, a jej premiera nastąpi w czerwcu tego roku. Gra pojawi się zarówno na PlayStation 4 jak i na PlayStation 3. Na więcej informacji musimy jednak poczekać.

Oficjalny zwiastun Cars 3: Driven to Win - First Look

 

Tagi: Avalanche software Cars 3: Driven to Win disney Pixar playstation 3 playstation 4 Warner Bros. Interactive