Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 31.03.2017 18:16
Hyper Light Drifter dostanie limitowaną edycję pudełkową
474V

Hyper Light Drifter dostanie limitowaną edycję pudełkową

Hyper Light Drifter to całkiem udany indyk, który spodobał się recenzentom i graczom. Klimatyczna pozycja otrzyma niedługo specjalną wersję fizyczną o limitowanym nakładzie. Sklep iam8bit przedstawił właśnie jak będzie wyglądać pudełkowe wydanie tego tytułu.

Hyper Light Drifter to zręcznościowy RPG akcji utrzymany w retro stylistyce. Tytuł został ufundowany przez serwis Kickstarter i zdobył uznanie graczy oraz recenzentów. Ta klimatyczna i niezwykle nastrojowa przygoda będzie niedługo świętować rok od swojej premiery. Z tej okazji sklep iam8bit przygotował nie lada prezent dla kolekcjonerów.

Hyper Light Drifter. Nowe tryby i większa płynność

Hyper Light Drifter za sprawą sklepu iam8bit otrzyma specjalną edycję pudełkową gry. Specjalna wersja dedykowana konsoli PlayStation 4 otrzyma w pakiecie rozkładaną mapę, instrukcję w retro klimacie oraz dwustronną okładkę. Nie jest to może jakaś bardzo wypasiona edycja, ale przynajmniej cena została ustawiona na sprawiedliwą kwotę $30. Poniżej zdjęcie przedstawiające pakiet.

Limitowany nakład wyniesie tylko 9000 sztuk, więc jeśli preferujecie fizyczne wydania gier i mieliście ten tytuł na oku, to lepiej się pospieszyć z składaniem zamówienia. Grę można kupić w tym miejscu

Hyper Light Drifter. Zwiastun premierowy

 

Źródło: https://store.iam8bit.com/collections/hyper-light-drifter/products/hyper-light-drifter-ps4-physical-game

Tagi: Heart Machine Hyper Light Drifter iam8bit wideo