Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 31.03.2017 13:27
Project Cars 2. Twórcy przedstawiają jedną z tras
735V

Project Cars 2. Twórcy przedstawiają jedną z tras

Project Cars 2 pokazało się na nowych zrzutach ekranu, które przedstawiają trasę Long Beach Street Circuit. Wersja z gry ma być bardzo wierna rzeczywistemu torowi.

Project Cars 2 zaoferuje nam 60 różnych tras. Nie będą to tylko tory wyścigowe, bo przejedziemy się też po oblodzonych czy błotnistych drogach. Co więcej, w grze ma być zaimplementowany aktywnie mijający czas i zaawansowany system zmiennych warunków atmosferycznych.

Więcej informacji o Project Cars 2

Project Cars 2 zaprezentowało się wczoraj na zrzutach ekranu przedstawiających jedną z tras. Mowa o Long Beach Street Circuit, która dzięki technice skanowania zostanie bardzo dokładnie przeniesiona do gry. Na przyczepność naszego wozu wpłynie nie tylko pogoda, ale również pozostałości opon czy elementy otoczenia. Ma to prowadzić do całkowicie nowej jakości symulatorów wyścigowych.

Project Cars 2 pojawi się pod koniec 2017 roku, ale jeszcze nie znamy dokładnej daty premiery. Tymczasem zapraszamy do galerii, gdzie obejrzycie wspomnianą trasę na zrzutach z gry.

Project Cars 2 na zwiastunie

 

Źródło: http://www.projectcarsgame.com/newspc2/the-scanned-monaco-of-the-west-long-beach-is-coming-with-project-cars-2?lang=en

Tagi: Bandai Namco playstation 4 project cars 2 Slightly Mad Studios