Paweł Musiolik Paweł Musiolik 31.03.2017 13:10
Battlefield 1. Podwójne doświadczenie i masa atrakcji z okazji Battlefestu
556V

Battlefield 1. Podwójne doświadczenie i masa atrakcji z okazji Battlefestu

Battlefield 1 zaprasza graczy na swoje serwery kolejnym Battlefestem, zorganizowanym z okazji 25-lecia powstania studia DICE. Atrakcjami są specjalne nieśmiertelniki, podwójne doświadczenie i specjalne battlepacki.

Battlefest w Battlefield 1 wystartował przedwczoraj, więc jeśli zależy wam na podwójnym doświadczeniu, to macie jeszcze kilkanaście godzin, gdyż o północy kończy się czas w którym za każdą akcję w grze zdobyte punkty doświadczenia będą podwajane. Ale to nie jedyna atrakcja w trakcie tego Battlefesta. DICE przygotowało także parę innych, mniejszych dodatków.

Jak wypada dodatek "Nie przejdą" do Battlefield 1?

Na początek - specjalny nieśmiertelnik z okazji 25-lecia powstania DICE. Otrzyma go każdy, kto zaloguje się i rozegra przynajmniej jedną rundę w sieciowej grze do 9 kwietnia włącznie. Od wczoraj dodano także jako nagrodę za codzienne logowanie się do gry złom. Maksymalnie można otrzymać 100 sztuk dziennie, z czego za rozegranie rundy jest 50, za bycie w zwycięskiej drużynie 25 i 25 za zebranie wyróżnienia na koniec gry.

Od wczoraj dostępna jest także nowa wariacja jednego z trybów gry. Pole widzenia dostępne jest na wszystkich mapach z dodatku Nie przejdą. Poza tym, logując się najpóźniej 1 kwietnia otrzymamy darmowy battlepack, a jeśli przy nich jesteśmy - od dzisiaj dostępne są paczki z lekko zmienioną zawartością.

Warto tu też zaznaczyć, że podwójne doświadczenie i paczki dostępne są w Battlefield 4 i Battlefield Hardline.

Battlefield 1 - zwiastun dodatku Nie przejdą

 

Źródło: https://www.battlefield.com/calendar/battlefield-1

Tagi: battlefield 1 Digital Illusions CE Electronic Arts PlayStation 4