Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 30.03.2017 18:32
Prey. Nowy zwiastun przedstawia system Neuromod
440V

Prey. Nowy zwiastun przedstawia system Neuromod

Prey jest w ostatnim czasie mocno reklamowane przez firmę Bethesda. Wydawca coraz bardziej przygotowuje się do debiutu swojego tytułu i przybliża graczy w większym stopniu najróżniejsze elementy całej produkcji. Dzisiaj pora na materiał przedstawiający Neuromody.

Prey zapowiada się bardzo ciekawie. Gra ocieka mroczny klimatem science fiction i zaoferuje całkiem różnorodną oraz rozbudowaną rozgrywkę odbiegającą od liniowych standardów gier FPS. Bethesda w ostatnich dniach przybliża nam różne aspekty produkcji.W ostatnim czasie mogliśmy przyjrzeć się obcej rasie, która odpowiada za bajzel powstały na stacji Talos I. Arkane Studios stworzyło cały bogaty ekosystem kosmitów. Ich charakter i plan działania będzie trudny do przewidzenia przez gracz. Twórcy przedstawili również postać głównego bohatera Yu oraz istotę wyborów, jakie przyjdzie nam podjąć. W efekcie to gracz zdefiniuje moralność oraz osobowość protagonisty i to kim on jest. 

Prey. Twórcy na nowym wideo przedstawiają ogrom możliwości

Prey będzie również pełne wyszukanych broni oraz ciekawych mocy, którymi będzie mógł dysponować gracz. Ostatnie materiały wideo przedstawiały nam ogrom możliwości, jakie daje umiejętne korzystanie z mocy obcych. Nie będzie można na nich zbyt często polegać, ponieważ ich nadmierne używanie sprawi, że będziemy postrzegani przez stację jako obce zagrożenie. Dzisiejszy film skupia się na systemie Neuromod, czyli ulepszeniach. Prey pozwoli nam na korzystanie z wszczepów neuronowych. Specjalne modyfikacje pozwolą na uzyskanie kolejnych unikalnych umiejętności, jak chociażby manipulowanie otoczeniem na odległość, które w swoich założeniach przypomina telekinezę. Taka zdolność będzie użyteczna nie tylko w walce, ale i eksploracji podniszczonej stacji Talos I.

Gracze w Prey będą mieli dużą swobodę w działaniu i planowaniu akcji. Arkane Studios korzysta ze swojego doświadczenia nabytego podczas prac nad serią Dishonored. Ich nowy tytuł stanowi połączenie cech obecnych w wielu kultowych pozycjach, jak chociażby z tytułach marki Bioshock. Twórcy jednocześnie odbiegają od sztampy oraz schematów i próbują stworzyć grę wyjątkową, i unikalną na wielu płaszczyznach. Prey zadebiutuje na rynku 5 maja na PlayStation 4. Poniżej zwiastun przedstawiający modyfikacje neuronowe.

Prey. Zwiastun Neuromod Research Division

 

Źródło: YouTube (BethesdaSoftworksUK)

Tagi: arkane studios austin Bethesda Softworks playstation 4 prey wideo