Paweł Musiolik Paweł Musiolik 30.03.2017 17:24
WipEout Omega Collection - data premiery
780V

WipEout Omega Collection - data premiery

WipEout Omega Collection zapowiedziane zostało podczas PSX 2016. Dzisiaj Sony ujawniło nam datę premiery tej produkcji. Zagramy jeszcze w tym półroczu!

WipEout Omega Collection zadebiutuje 6 czerwca w USA i dzień później - 7 czerwca - w Europie. Gra dostępna będzie zarówno w dystrybucji cyfrowej, gdzie wyceniono ją na 145 złotych, jak i w pudełkowym wydaniu. Do zamówień przedpremierowych w PS Store dodawany będzie za darmo dynamiczny motyw z tej produkcji.

WipEout Omega Collection w naszej bazie gier

Co wchodzi w skład WipEout Omega Collection? Będą to zebrane w jedno, trzy odsłony serii WipEout - WipEout HD, WipEout HD Fury oraz WipEout 2048, które do tej pory wydane było jedynie na PS Vitę i było jedyną grąz serii działającą w 30 klatkach na sekundę. Taki zestaw odda nam 26 unikatowych tras (co przełoży się na 52 tory), 46 pojazdów, a także aż dziewięć trybów gry:

  • Zone, Tournament, Speed Lap, Time Trial i Single Race z WipEouta HD
  • Zone Battle, Eliminator i Detonator z WipEout Fury
  • Career Mode z WipEout 2048

Wszystkie tytuły zostaną odświeżone graficznie. Rozdzielczość podniesiona zostanie do 1080p lub 4K (zależy od naszego TV), dodana zostanie obsługa technologii HDR, do tego dojdą nowe tekstury, nowe efekty graficzne oraz 28 utworów muzycznych od tak znanych kapel jak chociażby The Prodigy i Chemical Brothers. A tak prezentuje się okładka gry:

No i nowy zwiastun.

WipEout Omega Collection - drugi zwiastun gry

 

Tagi: PlayStation 4 Sony Interactive Entertainment wideo WipeOut Omega Collection