Tomek Alicki Tomek Alicki 30.03.2017 15:53
To. Pierwszy zwiastun adaptacji książki Stephena Kinga
1318V

To. Pierwszy zwiastun adaptacji książki Stephena Kinga

Na początku marca dziwił nas fakt, że ruszają zdjęcia do drugiej części adaptacji. Dzisiaj mamy okazję poczuć dreszcz przechodzący po naszej skórze przy oficjalnym zwiastunie To.

Książkę Stephena Kinga liczącą sobie ponad 1000 stron twórcy postanowili podzielić na dwie części. Zdjęcia do tej drugiej już się rozpoczęły, a pierwszą zapowiedź tegorocznego debiutu niedawno opublikowano w sieci. 

Fabuła horroru kręci się wokół małego miasteczka Derry, w którym grasuje klaun Pennywise. Jedno za drugim zaczynają znikać dzieci, a za wszystko zdaje się być odpowiedzialna dokładnie ta sama postać. Siódemka dzieciaków postanawia wziąć sprawy w swoje ręce i powstrzymać klauna. 

Wygląda na to, że drugą część adaptacji zobaczymy w kinach niezależnie od sukcesu poprzednika. Za reżyserię odpowiedzialny jest Andres Muschietti, który kilka lat temu narobił trochę szumu w świecie horrorów swoim filmem Mama. Klauna Pennywise zagra Bill Skarsgård, a jednym z dzieciaków będzie Finn Wolfhard znany wszystkim z Stranger Things

Premiera została zapowiedziana na 6 września 2017. 

To - pierwszy zwiastun

Źródło: YouTube [Movieclips Trailers]

Tagi: it new line cinema stephen king Stranger Things to