Paweł Musiolik Paweł Musiolik 30.03.2017 11:16
Gwint - beta na PS4 już jutro!
2021V

Gwint - beta na PS4 już jutro!

Gwint zdobył niesamowitą popularność jako minigra w Wiedźminie 3. Fani miesiącami domagali się, by CD Projekt Red wydało osobną grę i dopięli swego, gdy Gwint: Wiedźmińska Gra Karciana zostało zapowiedziane. Owoce pracy na PS4 będziemy mogli sprawdzić już jutro.

Gwint: Wiedźmińska Gra Karciana w fazie bety był od dłuższego czasu na PC oraz Xboksie One. Zgodnie z zapowiedziami studia, posiadacze PS4 mieli uzbroić się w cierpliwość, która zostanie wreszcie nagrodzona. Już jutro (tj. 31 marca) wystartuje techniczny test Gwinta na PS4, który otwarty będzie przez 3 dni do 3 kwietnia 2017 roku. Beta dostępna będzie dla każdego, a jej dokładne godziny rozpoczęcia i zakończenia to 31 marca o godzinie 19:00 - 3 kwietnia do godziny 9:00.

Więcej o grze Gwint na PS4 w tym miejscu

Co jeszcze musimy wiedzieć? Klient bety Gwint: Wiedźmińska Gra Karciana dostępny będzie normalnie w PS Store i zajmie nam 3GB, które będziemy musieli pobrać. Po odpaleniu gry, będziemy mogli stworzyć dowolną talię, sprawdzić samouczek i pograć po sieci rywalizując z innymi graczami. Ważną informacją jest ta, że postęp zostanie skasowany po zakończeniu testów, które mają jak na razie sprawdzić przede wszystkim infrastrukturę, więc nie spodziewajcie się aktualizacji bety o nową zawartość.

By sprawdzić Gwinta nie będziemy potrzebowali wykupionej usługi PlayStation Plus. Beta nie zaoferuje także kupna dodatkowej zawartości za prawdziwą gotówkę. Tak samo nie będzie żadnych ograniczeń w publikowaniu zawartości, więc robienie zrzutów, nagrań wideo czy transmisji na żywo wchodzi w grę.

Gwint: Wiedźmińska Gra Karciana - zwiastun gry

 

Źródło: https://playgwent.com/pl/news#5160

Tagi: CD Projekt RED Gwint: Wiedźmińska Gra Karciana PlayStation 4