Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 30.03.2017 10:51
Mass Effect Andromeda. Co zamierza poprawić Bioware? Wkrótce się dowiemy
748V

Mass Effect Andromeda. Co zamierza poprawić Bioware? Wkrótce się dowiemy

Mass Effect Andromeda pojawiło się na rynku tydzień temu, ale już przed oficjalną premierą wzbudziło kontrowersje. Twórcy zapowiedzieli, że szykują zmiany.

Mass Effect Andromeda wzbudziło wielką falę niezadowolenia wśród graczy na rzecz źle działającej mimiki twarzy. Wątpliwości wzbudziły też nie najlepsze oceny nowego hitu BioWare. Okazuje się jednak, że twórcy słuchają głosu graczy - zarówno tych pozytywnych i negatywnych i chcą poprawić jakość swojej gry.

Więcej informacji o Mass Effect Andromeda.

Mass Effect Andromeda zostanie wkrótce naprawione, a tak przynajmniej BioWare zapowiada na swoim oficjalnym profilu w portalu twitter.com.

W wiadomości możemy przeczytać, że twórcy dziękują za to iż gracze chcą doświadczyć tego, nad czym studio tak ciężko pracowało przez wiele lat. Dziękują też za wsparcie i tym samym ogłaszają, że 4 kwietnia 2017 roku dowiemy się więcej na temat wsparcia jakiego ma doczekać się Mass Effect Andromeda.

Mass Effect Andromeda boryka się z wieloma problemami. Nie wspominając o animacjach twarzy (które stały się obiektem żartu wśród społeczności graczy) gra potrafi się zawiesić, czy wyrzucić gracza "poza tekstury". Krytyka dotyczy też ogólnego poziomu scenariusza i jakości wykonywanych misji. Nie znaczy to jednak, że gra ma same problemy i nie oferuje sobą niczego ciekawego. Okazuje się, że nowa gra BioWare jest dla wielu bardzo dobra z uwagi na wielką przestrzeń do eksploracji, zachwycający design gry i dynamiczny system walki. Nie zmienia to jednak faktu, że najnowsza odsłona Mass Effect sprzedaje się gorzej niż poprzedniczki.

Mass Effect Andromeda dostępne jest na naszym rynku od 23 marca 2017 roku.

Zwiastun premierowy Mass Effect Andromeda

 

Źródło: https://twitter.com/bioware

Tagi: