Paweł Musiolik Paweł Musiolik 29.03.2017 22:56
Star Wars Battlefront 2 - pierwszy zwiastun za dwa tygodnie
760V

Star Wars Battlefront 2 - pierwszy zwiastun za dwa tygodnie

Star Wars Battlefront 2 zostało oficjalnie potwierdzony przez Electronic Arts kilka tygodni temu. Jednak poza świadomością, że gra się pojawi tej jesieni, żadnych materiałów z gry nie zobaczyliśmy. To się zmieni za dwa tygodnie zgodnie z tym, co mogliśmy przewidywać.

Star Wars Battlefront 2 zostanie pokazane światu w trakcie Star Wars Celebration, które startuje 15 kwietnia. Pierwszy zwiastun Battlefronta 2 zostanie transmitowany o godzinie 20:30 naszego czasu. Jeśli nie będziecie mogli być na miejscu imprezy, całość będzie można zobaczyć na oficjalnej stronie tego wydarzenia.

Star Wars Battlefront 2 zobaczymy także na E3 2017

Co wiemy na ten moment o Star Wars Battlefront 2? Że nad grą pracują trzy studia podlegające Electronic Arts. DICE jak ostatnim razem zajmie się trybami dla wielu graczy oraz ogólną warstwą techniczną. EA Motive pod przewodnictwem Jade Raymond oddelegowane zostało do stworzenia kampanii dla jednego gracza, której brak w Star Wars Battlefront był jednym z największych minusów. Criterion ponownie otrzyma zadanie przygotowania sekwencji w których sterujemy pojazdami, czyli identyczne zadanie co ostatnim razem.

I to tyle. Wiemy, że będą lokacje związane z ostatnimi filmami ze świata Gwiezdnych wojen, wiemy też, że EA będzie miało już dużo szersze pole do popisu w doborze planet i bohaterów, którzy pojawią się w grze. Gra będzie też oferować lepszą oprawę audio-wizualną, znacznie bliższą Battlefieldowi 1. Ale jak ostatecznie będzie wyglądać - dowiemy się za lekko ponad dwa tygodnie.

Star Wars Battlefront - rozgrywka na PS4 Pro

 

Źródło: http://starwars.ea.com/starwars/battlefront/news/star-wars-battlefront-ii-celebration

Tagi: Digital Illusions CE Electronic Arts playstation 4 star wars battlefront ii