Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 29.03.2017 19:21
The King of Fighters XIV. Poznaliśmy czwartego zawodnika DLC
243V

The King of Fighters XIV. Poznaliśmy czwartego zawodnika DLC

The King of Fighters XIV dostanie jeszcze jedną postać w formie dodatku DLC. W ostatnich tygodniach SNK chwaliło się nowymi zawodnikami, którzy zasilą grono wojowników z najnowszej odsłony tej kultowej bijatyki. Dzisiaj możemy się przyjrzeć kolejnemu z nich.

The King of Fighters XIV doczeka się kilku paczek DLC z nowymi bohaterami. Ostatnie materiały przybliżały nam postać Whip, Vanesssy i szalonego Yamazakiego. Kolejne rozszerzenie pozwoli nam wcielić się w rolę głównego bohatera z gry Garou: Mark Of The Wolvers. Czwarte DLC wprowadzi do pozycji postać Rocka Howarda.

The King of Fighters XIV. Zwiastuny przedstawiające dwie nowe postacie

Rock Howard zadebiutował pierwotnie w ostatniej odsłonie serii Fatal Fury. Wojownik po raz pierwszy pojawi się w serii The King of Fighters. Rock jest biologicznym synem kryminalisty Geese'a Howarda, ale został adoptowany i wychowany przez Terry'ego Bogarda. Unikalny styl walki tego wojownika łączy w sobie techniki, wyuczone u obu opiekunów.

Poznaliśmy również datę premiery dodatków. Wszystkie cztery DLC pojawią się na rynku 5 kwietnia. Nowe utwory muzyczne i areny będą dostępne nieodpłatnie dla wszystkich graczy.

Poniżej zapoznacie się z zwiastunem, który szczegółowo przedstawia nową postać i jej styl walki.

The King of Fighters XIV - zwiastun przedstawiający Rocka Howarda

 

Źródło: http://blog.us.playstation.com/2017/03/29/fan-favorite-rock-howard-joins-king-of-fighters-xiv/

Tagi: Deep Silver playstation 4 SNK The King of Fighters XIV wideo