Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 29.03.2017 18:43
Akiba's Beat. Nowy zwiastun ujawnia datę premiery
233V

Akiba's Beat. Nowy zwiastun ujawnia datę premiery

Akiba's Beat to współczesna satyra na temat klasycznej formuły japońskich gier RPG. Twórcy w swojej grze pozwolą nam zwiedzić stolicę wszystkich Otaku - Akihabarę. Główny bohater będzie miał za zadanie pozbyć się wszystkiego, co odstaje od rzeczywistości i uciec z pętli czasowej, w której został uwięziony.

Akiba's Beat to kolejny tytuł zmierzający na konsole Sony, który spodoba się fanom japońskich gier. Akiba's Beat to pozycja utrzymana w luźny tonie i przedstawiciel gatunku jRPG akcji. Produkcja gęsto parodiuje klisze występujące w japońskich grach.

Więcej o Akiba's Beat przeczytasz w naszej bazie gier

Akiba's Beat pozwoli wcielić się w leniwego Japończyka, który zamiast szukać pracy żeruje na swoich rodzicach. Życie bohatera usłane jest różami, a jego beztroski żywot polega na ciągłym graniu w gry i oglądaniu anime. Trwa to jednak do czasu. Pewnego dnia Asahi Tachibana wpada w pętle czasową, która sprawia, że bohater przeżywa w kółko ten sam dzień. Jest on jedną z niewielu osób, które zachowują wspomnienia z minionego dnia. Osoby, które nie tracą pamięci łączą się w drużynę i wyruszają na przeczesywanie dzielnicy Akihabara, aby znaleźć źródło problemu oraz niwelować zakłócenia zniekształcające rzeczywistość.

Akiba's Beat zadebiutuje w Europie 19 maja. Tytuł zostanie wydany na PlayStation 4 i PlayStation Vita.

Akiba's Beat. Zwiastun ujawniający datę premiery

 

Źródło: YouTube (Playstation)

Tagi: Acquire Akiba Akiba's Beat XSEED Games