Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 29.03.2017 15:23
Battlefield 1. "Współdzielone premium" od jutra!
1821V

Battlefield 1. "Współdzielone premium" od jutra!

Battlefield 1 dostanie "Wspóldzielone premium", pozwalające na częściowe dzielenie się zawartością premium. Na czym będzie to polegać?

Battlefield 1 zostanie uatrakcyjnione możliwością dzielenia się zawartością premium. Twórcy zwrócili ostatnio uwagę na to, że gracze mają problem z rozdzielaniem znajomych, kiedy tylko niektórzy z ekipy mają dostęp do dodatkowych map. Twórcy mieli kilka pomysłów, ale ostatecznie wpadli na coś co nazwali "współdzielonym premium".

Więcej informacji o Battlefield 1.

Wszyscy posiadacze przepustki premium do Battlefield 1, będą mogli zaprosić swoich znajomych do gry na mapach dodatkowych. W momencie kiedy gracz premium tworzy drużynę, wszyscy gracze należący do niej będą mieć status "Premium aktywowane". Od tej pory wszyscy w drużynie mogą grać na dodatkowych mapach, niezależnie od tego czy je posiadają.

Jednak część elementów wciąż dostępna będzie jedynie dla posiadaczy Przepustki.

  • W drużynie z "aktywowanym premium" tylko właściciel Przepustki lub konkretnego dodatku otrzyma PD za grę na dodatkowej mapie.
  • Tylko właściciele Przepustki lub konkretnego dodatku będą mogli grać z użyciem uzbrojenia i pojazdów z danego rozszerzenia.
  • Tylko właściciele Przepustki lub konkretnego dodatku będą mogli zdobywać wyjątkowe medale i kodeksy z danego rozszerzenia.

Battlefield 1 otrzyma to usprawnienie przy okazji najbliższego Battlefestu, który odbędzie się 30 marca 2017 roku. Wtedy to odbędzie się pierwsza próba wspomnianego usprawnienia.

Battlefield 1 - fragment rozgrywki na wideo.

 

Źródło: https://www.battlefield.com

Tagi: battlefield 1 Digital Illusions CE Electronic Arts playstation 4