Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 29.03.2017 13:38
The Elder Scrolls Online: Morrowind. Tryb PvP Battlegrounds na nowym wideo
454V

The Elder Scrolls Online: Morrowind. Tryb PvP Battlegrounds na nowym wideo

The Elder Scrolls Online: Morrowind dostanie tryb PvP Battlegrounds. Po raz pierwszy został zaprezentowany na Pax East 2017, a teraz my możemy sprawdzić jak się prezentuje na nowym wideo.

The Elder Scrolls Online: Morrowind to dodatek do The Elder Scrolls Online, który skupi się na wydarzeniach umiejscowionych 700 lat przed akcją The Elder Scrolls III: Morrowind. Będziemy mieć okazję sprawdzić, co tak naprawdę doprowadziło do wydarzeń znanych z klasyka. W dodatku pojawią się też nowe raidy oraz tryby PvP. To właśnie o tym drugim mowa na nowym materiale wideo.

Więcej informacji o The Elder Scrolls Online Morrowind.

The Elder Scrolls Online: Morrowind zaoferuje tryb Battlegrounds PvP. Po raz pierwszy został on zaprezentowany na tegorocznym Pax East, gdzie szczęśliwcy mogli zagrać we wspomnianym trybie tocząc pojedynki w 4 na 4 na 4. Wtedy też po raz pierwszy fani mogli zagrać nową klasą jaką jest The Warden. Nie zabraknie też nowych map, na których możliwe będzie wykorzystanie otoczenia - mowa o Czerwonej Górze, gdzie będziemy mogli wrzucić przeciwników do wrzącej lawy. Wszystko to możecie sprawdzić na poniższym wideo.

The Elder Scrolls Online: Morrowind pojawi się 6 czerwca 2017 roku. Dostępny będzie do kupienia osobno, albo w edycji z podstawową wersją gry i Tamriel Unlimited.

The Elder Scrolls Online: Morrowind - prezentacja wideo trybu PvP Battlegrounds

 

Tagi: