Paweł Musiolik Paweł Musiolik 28.03.2017 21:14
Destiny 2. Pierwsza zajawka i to po polsku!
2089V

Destiny 2. Pierwsza zajawka i to po polsku!

Destiny 2 otrzymało pierwszą zajawkę po tym, jak Bungie pochwaliło się oficjalnym logo gry potwierdzając oficjalnie jej istnienie. Zajawka zbyt dużo nie zdradza, ale zdaje się potwierdzać dotychczasowe plotki na temat fabuły gry.

Destiny 2 według wcześniejszych plotek skupiać miało się na walce z rasą Cabal, co teaser na którym występuje Cayde-6 zdaje się potwierdzać. Jak? Na scenkach wyciętych prawdopodobnie z pełnej wersji zwiastuna widzimy ich szturm na coś, co w Destiny znamy jako Tower, która jest miejscem wypadowym akcji na Ziemi.

Więcej o Destiny 2 w naszej bazie gier

Największym zaskoczeniem jedna jest polski głos Cayde-6, co może sugerować, że Destiny 2 otrzyma pełną polską wersję językową. Chociaż z ewentualnym świętowaniem/złorzeczeniem byśmy jednak poczekali na oficjalne informacje (w momencie pisania tego newsa nie mieliśmy jeszcze żadnej informacji prasowej od cdp.pl).

Pełną wersję poniższego zwiastuna mamy zobaczyć 30 marca o godzinie 19:00.

Destiny 2 - teaser polskiej wersji gry

Według wcześniejszych plotek, Bungie na potrzeby Destiny 2 stworzyło od nowa narzędzia do tworzenia gry, co miało pozwolić na znaczące rozbudowanie świata, który będziemy zwiedzać. Mają zniknąć podzielone lokacje przy których oglądać musimy mnóstwo ekranów wczytywania. Całość ma przypominać bardziej grę MMO z wieloma miastami i lokacjami do których można wejść z marszu. A co za tym idzie - wszelaka aktywność ma być wybierana z marszu bez potrzeby podróży do HUB-ów społecznościowych.

Fabularnie Destiny 2 ma podobno na Saturna, który ma być większy niż wszystkie lokacje w Destiny. Osią fabularną Destiny 2 ma być konflikt z rasą Cabal. Zmienić ma się też sposób opowiadania historii, która tym razem ma być obecna w grze, nie poza nią w postaci kart do odczytania na stronie Bungie. To, co jest potwierdzone, to brak opcji importu naszej postaci z Destiny. W kontynuacji zaczniemy od zera.

Tagi: Activision Bungie Destiny 2 PlayStation 4 wideo