Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 28.03.2017 20:18
Call of Duty: Infinite Warfare. Method Man użyczy swojego głosu w trybach wieloosobowych
381V

Call of Duty: Infinite Warfare. Method Man użyczy swojego głosu w trybach wieloosobowych

Call of Duty: Infinite Warfare otrzymało dzisiaj kolejne pakiety głosów zmieniające dźwięk komentatora trybów wieloosobowych. Macie ochotę posłuchać gwiazdy hip hopu podczas sieciowych zmagań?

Call of Duty: Infinite Warfare zaliczyło spadek popularność względem poprzednich odsłon, ale gra nadal cieszy się ogromną bazą użytkowników.

Call of Duty WWII. Insider potwierdza plotki na temat realiów

Tytuł otrzymał dzisiaj dwa kosmetyczne dodatki, które zmieniają głos komentatora. Do gry w ten sposób trafi Method Man. Legendarny artysta i gwiazda hip hopu z Wu-Tang Clan. Dodatek jest już dostępny i wyceniono go na 16.50 zł. Poniżej możecie odsłuchać próbki głosowe

Call of Duty: Infinite Warfare. Method Man próbka głosu

To jednak nie koniec. Twórcy udostępnili również pakiet głosów Sił Specjalnych UK. Dodatek jest dostępny za darmo i został nagrany przez aktora Craiga Fairbrassa. Możecie go kojarzyć z roli Gaza w Call of Duty: Modern Warfare. Aktor wcielił się również w Ghosta z Modern Warfare 2 i w sierżanta Wallcrofta w Modern Warfare 3. Oba pakiety są dostępne od dzisiaj za pośrednictwem PS Store.

Call of Duty: Infinite Warfare. Próbka głosów z pakietu UK Special Forces

Źródło: https://blog.activision.com/t5/Call-of-Duty/Method-Man-and-UK-Special-Forces-Voice-Packs-Coming-to-Call-of/ba-p/10209040

Tagi: Activision Call of Duty: Infinite Warfare Infinity Ward PlayStation 4 wideo