Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 28.03.2017 15:44
Final Fantasy XV. Zapowiedź 'Episode Prompto' na wideo
295V

Final Fantasy XV. Zapowiedź 'Episode Prompto' na wideo

Final Fantasy XV dostało dzisiaj fabularne rozszerzenie o nazwie 'Episode Gladiolus'. Tym samym w Sieci pojawił się krótki teaser, który zapowiada kolejne rozszerzenie fabularne.

Final Fantasy XV zostało dzisiaj rozbudowane o nową zawartość. Oprócz 'Episode Gladiolus' w grze dostępna jest alternatywna ścieżka dla rozdziału 13, nowe miejsca do zwiedzenia i zwiększona moc czarów co wpłynie na trudność tego jednego rozdziału.

Final Fantasy XV - marcowa aktualizacja i 'Episode Gladiolus' na zwiastunie

Final Fantasy XV dostanie jednak więcej podobnych rozszerzeń. Następnym jest 'Episode Prompto', którego zapowiedź została umieszczona wewnątrz 'Episode Gladiolus'. Odkryli to już niektórzy z fanów i dzięki uprzejmości RajmanGamingHD możemy obejrzeć wspomnianą zapowiedź. Widać tutaj o wiele poważniejszy, bardziej dramatyczny ton jeśli chodzi o tę postać. Epizod ma pojawić się w czerwcu tego roku, ale dokładna data premiery nie jest jeszcze znana.

Najnowsza aktualizacja Final Fantasy XV jest dostępna od wczoraj, a od dzisiaj można kupić 'Episode Gladiolus' - w cenie 21 złotych, w tym miejscu.

Final Fantasy XV - zapowiedź 'Episode Prompto' na krótkim wideo.

 

Źródło: http://www.dualshockers.com/2017/03/27/final-fantasy-xv-dramatic-episode-prompto-dlc-tease-found-end-episode-gladiolus/

Tagi: Final Fantasy XV PlayStation 4 Square Enix