Daniel Stroński Daniel Stroński 28.03.2017 10:09
Call of Duty WWII. Insider potwierdza plotki na temat realiów
619V

Call of Duty WWII. Insider potwierdza plotki na temat realiów

Call of Duty WW2 poznaliśmy z wycieku, jaki trafił do Internetu kilka dni temu. Ile w tym prawdy? Spytano o tym znanego branżowego insidera.

Call of Duty WW2 wyciekło na kilku zdjęciach wysłanych z anonimowego źródła do jednego z youtuberów, ale to wciąż był tylko plakat promocyjny i wczesne projekty steelbooków i nikt inny nie poparł tej (bardzo wiarygodnej, lecz wciąż tylko) plotki. Oczywiście to, że Activision w końcu przejrzało na oczy i planuje powrócić do okresu obu wojen światowych za sprawą sukcesu Battlefielda, było do przewidzenia. Jednak czy podtytuł WW2 to nazwa kolejnej gry Sledgehammer Games?

Call of Duty. Wyciek potwierdza powrót do czasów drugiej wojny światowej

Znany insider shinobi602 znany jest ze swoich solidnych źródeł i na Twitterze potwierdził prawdziwość wycieku:

Dochodzi do tego wpis szefa studia Sledgehammer, Michaela Condreya, który pisał wcześniej o pracach nad "Call of Duty ####". Wpis ten został później usunięty, ale cztery hashtagi odpowiadają podtytułowi "WWII" czyli World War II. Oczywiście nadal czekamy na oficjalne potwierdzenie i wstępne materiały promocyjne. Pierwsze zwiastuny gier serii Call of Duty publikowane są zwykle na przełomie kwiecień/maj.

Źródło: Twitter (@shinobi602)

Tagi: Activision Call of Duty: WW2 PlayStation 4 Sledgehammer Games