Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 27.03.2017 19:51
Destiny 2 nadciąga. Twórcy podgrzewają atmosferę
1120V

Destiny 2 nadciąga. Twórcy podgrzewają atmosferę

Destiny 2 wyłania się powoli z cienia. Ostatnio mogliśmy przeczytać o włoskim wycieku zdradzającym rzekomą datę premiery. Teraz twórcy udostępniają pierwszą grafikę zapowiadającą grę.

Wokół Destiny 2 ciągle panuje nieznośna cisza. Twórcy wypowiadają się niby otwarcie o przygotowywanej pozycji i dają znać, że nad nią pracują, Activision jednak ciągle nie pokusiło się o oficjalną zapowiedź gry. Jedyne strzępki informacji pochodzą z przecieków, które ostatnio zdradziły potencjalną datę premiery i wieść o wcześniejszym dostępie do testów beta dla użytkowników PlayStation 4. Wygląda jednak na to, że twórcy szykują się powoli do szerszego przedstawienia swojej gry.

Destiny 2. Włoski wyciek ujawnia datę premiery

Destiny 2 doczekało się pierwszej oficjalnej grafiki. Twórcy udostępnili za pośrednictwem mediów społecznościowych obrazek zapowiadający kolejną odsłonę kosmicznej przygody. To tylko prosta grafika z tytułem gry, ale możemy być pewni jednego. Twórcy już wkrótce będą gotowi, aby przedstawić nam pierwsze konkrety na temat gry i w ten sposób chcą podtrzymać naszą uwagę. Bungie skończyło ostatnio pracę nad "Age of Triumph" do pierwszego Destiny i firma pracuje w pocie czoła nad kontynuacją, która ma zadebiutować jeszcze w tym roku.

Źródło: Twitter (DestinyTheGame)

Tagi: Activision Bungie Destiny 2 PlayStation 4