Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 27.03.2017 19:13
Guilty Gear Xrd: Rev 2. Twórcy udostępniają intro
263V

Guilty Gear Xrd: Rev 2. Twórcy udostępniają intro

Guilty Gear Xrd: Rev 2 to znaczące rozszerzenie do bardzo udanej bijatyki Guilty Gear Xrd: Relevator. Pakiet wprowadzi do gry nowe postacie, poprawi balans i zaoferuje kolejne rozdziały z zawiłej historii przedstawionej w serii.

Guilty Gear Xrd: Rev 2 to już kolejna rewizja Guilty Gear Xrd. Twórcy wsłuchują się w głosy fanów i przywrócą kolejną zawodniczkę znaną z poprzednich odsłon. Do gry wróci Baiken oraz pojawi się nowy debiutant - wojownik ninja o imieniu Answer. To nie jedyne nowości. Tytuł otrzyma nowe areny, gruntowne zmiany w balansie i przedstawi dalsze losy fabuły serii.

Więcej o Guilty Gear Xrd: Rev 2 przeczytasz w naszej bazie gier

Guilty Gear Xrd: Rev 2 zadebiutuje w Japonii 25 maja. Ameryka dostanie swoją wersję dzień później. Europa nie ma jeszcze ustalonej daty premiery. Na poprzednią wersję Guilty Gear nie czekaliśmy długo względem USA, więc i teraz powinnyśmy otrzymać grę w podobnym okresie. Guilty Gear Xrd: Rev 2 będzie dostępne w pudełku jako samodzielna gra oraz w formie płatnego rozszerzenie do podstawowej wersji Guilty Gear Xrd: Revelator. Twórcy udostępnili trwające minutę intro przedstawiające dynamiczne pojedynki między bohaterami.

Guilty Gear Xrd: Revelator 2. Intro z automatów arcade

 

Źródło: YouTube (arcsystemworks)

Tagi: Arc System Works Guilty Gear Xrd Rev 2 PlayStation 4 PQube wideo