Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 27.03.2017 16:07
Heroes of Monkey Tavern. Nowa gra zainspirowana Might & Magic
514V

Heroes of Monkey Tavern. Nowa gra zainspirowana Might & Magic

Heroes of Monkey Tavern ma premierę już jutro i z tej okazji twórca chciał przedstawić swoje dzieło. W rozwinięciu znajdziecie sporo informacji i wideo.

Heroes of Monkey Tavern to produkcja mocno zainspirowana klasycznymi grami RPG, takimi jak Might & Magic, Lands of Lore czy Eye of the Beholder. Gra będzie jednak utrzymana w lekkim i żartobliwym tonie. Przejmujemy kontrolę nad grupką spłukanych bohaterów. W ich życiu pojawia się jednak okazja zdobycia fortuny, na co od razu przystają. Nie uświadczymy tu więc epickiej przygody o ratowaniu świata - zamiast tego pomożemy bohaterom się wzbogacić.

Heroes of Monkey Tavern ma być bardzo wygodne jeśli chodzi o sterowanie z użyciem Dualshock 4. Cedric Maussion długo się produkował, aby dostarczyć do gry schemat sterowania pozwalający na szybkie i wygodne zarządzanie ekwipunkiem oraz atakami podczas walki. Według niego sterowanie jest wygodne i nie spowalnia w żaden sposób tempa gry.

Heroes of Monkey Tavern dostępne będzie już jutro, czyli 28 marca 2017 roku. Wraz z grą pojawi się darmowa demonstracja gry, która pozwoli Wam przetestować produkcję zanim dokonacie zakupu. Poniżej macie też wideo i galerię.

Wideo przedstawiające sterowanie w Heroes of Monkey Tavern

 

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2017/03/27/favour-fortune-not-glory-in-ps4s-might-and-magic-inspired-heroes-of-the-monkey-tavern/

Tagi: heroes of monkey tavern PlayStation 4 wideo