Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 27.03.2017 12:44
Dragon Quest XI. Garść nowych zrzutów i informacji
743V

Dragon Quest XI. Garść nowych zrzutów i informacji

Dragon Quest XI znów przypomina o sobie paczką nowych zrzutów i nowymi informacjami. Tym razem dowiemy się co nieco o systemie walki.

Dragon Quest XI co jakiś czas raczy nas kolejnymi informacjami o sobie. I choć nie było jeszcze żadnego oficjalnego materiału z rozgrywki, to można o niej już kilka rzeczy powiedzieć. Przede wszystkim to, że walki będziemy mogli toczyć w dwóch różnych perspektywach. Jeden z nich "free motion battle mode" pozwoli nam na swobodny ruch podczas walki, a nawet możliwość podkradnięcia się za plecy przeciwnika. Z kolei "automatic battle mode" zapewni bardziej filmowe doświadczenie.

Dragon Quest XI w naszej bazie gier.

Dragon Quest XI charakteryzować się będzie turowym systemem walki, a starcia zaczynać się będą w momencie spotkania naszej postaci z potworem przemierzającym mapę świata - podobnie jak w Dragon Quest IX albo odświeżonej wersji Dragon Quest VIII na 3DS. Napotkanego przeciwnika będziemy mogli pierwsi zaatakować przed walką, co da nam przewagę na jej początku. Czasem trafimy też na śpiących przeciwników.

Dragon Quest XI ma pojawić się jeszcze w tym roku na PlayStation 4. Póki co mówi się jedynie o premierze w Japonii, ale nie podjęto tu ostatecznej decyzji. Na więcej informacji musimy poczekać do 11 kwietnia, kiedy to odbędzie się oficjalny stream. Tymczasem zapraszamy do galerii poniżej.

Źródło: http://gematsu.com/2017/03/dragon-quest-xi-details-battle-types-encounters-spells-abilities

Tagi: Dragon Quest XI: In Search of Departed Time galeria ORCA Inc. PlayStation 4 Square Enix