Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 27.03.2017 09:18
Final Fantasy XV. Marcowa aktualizacja na nowym zwiastunie
573V

Final Fantasy XV. Marcowa aktualizacja na nowym zwiastunie

Final Fantasy XV dostało dzisiaj aktualizację. W związku z tym Square Enix zdecydowało się przypomnieć nam o tym na nowym zwiastunie.

Final Fantasy XV dostało dzisiaj nową aktualizację. Jej głównym zadaniem jest poprawienie jakości trzynastego rozdziału. W związku z tym zwiększono moc czarów dostępnych w tymże rozdziale. Pojawią się też nowe miejsca do odwiedzenia, nowe sekwencje grywalne i scenki fabularne uzupełniające poprzednie braki. Pełna lista poniżej.

Final Fantasy XV - nowe informacje o marcowej aktualizacji

Final Fantasy XV w wersjach 1.06 i 1.07 doczeka się następujących zmian:

  • Zostanie dodany Chapter 13, verse 2 - z alternatywną ścieżką Gladiolus
  • Zmiany w czarach Death, Holy, Alterna
  • W Takka's Pit Stop można obejrzeć zdjęcia konkursowe
  • Nowe utwory z DLC 'Episode Gladiolus' dodane do playlisty
  • Zmiany w rozgrywce
  • Poprawy błędów

Final Fantasy XV zostanie też wzbogacone o nowy rozdział, który skupi się na postaci Gladio. Dowiemy się więc co się z nim działo, kiedy na jakiś czas odczepił się od ekipy. Zawalczymy z nowymi bossami - jak choćby Gilgameshem, który zadebiutował w Final Fantasy V, ale pojawił się też w innych odsłonach serii.

Aktualizacja Final Fantasy XV jest już dostępna. Warto tu nadmienić, że niemożliwe jest przeniesienie ekwipunku i statystyk do nowej ścieżki, a postępy się nie zapisują - po skończeniu Chapter 13, verse 2 wrócimy do menu głównego, a przed rozpoczęciem 13. rozdziału zostaniemy postawieni przed wyborem jaką postacią będziemy grać.

'Episode Gladiolus' - dodatek fabularny do Final Fantasy XV dostępny będzie od 28 marca 2017 roku, w cenie 21 złotych. Poniżej znajdziecie najnowszy zwiastun.

Final Fantasy XV - zwiastun marcowej aktualizacji

 

Tagi: Final Fantasy XV PlayStation 4 Square Enix wideo