Paweł Musiolik Paweł Musiolik 25.03.2017 21:36
Remaster Final Fantasy XII. 10 minut z grą
945V

Remaster Final Fantasy XII. 10 minut z grą

Remaster Final Fantasy XII pojawi się w połowie lipca tego roku. Square Enix ostatnimi czasy częściej pokazuje materiały z gry. Na PAX East wybrani mieli okazję sprawdzić grę w akcji.

Final Fantasy XII: The Zodiac Age odświeżane jest na bazie wersji International Zodiac Job System, które na PlayStation 2 pojawiło się jedynie w Japonii, dodając do oryginalnej wersji gry nowe tryby, przebudowując system rozwoju postaci i opierając go na wybieranych klasach postaci, których przez całą grę nie można zmieniać. W samym remasterze dodane zostaną także opcje zmiany ustawienia osi kamery, tryb turbo, który przyspieszy grę oraz największa zmiana - nagrana przez orkiestrę ścieżka dźwiękowa.

Final Fantasy XII: The Zodiac Age z drogą edycją kolekcjonerską

Materiał poniżej pochodzi z PAX East, więc ma kilka dni, ale nie był jeszcze u nas publikowany, a dodatkowo przedstawia fragment gry, który w takiej jakości jeszcze nie był publikowany, więc warto rzucić okiem jeśli czekacie na Final Fantasy XII: The Zodiac Age, które pojawi się 11 lipca i dostępne będzie w wydaniu limitowanym ze steelbookiem oraz kolekcjonerskim (chociaż ta wersja na razie jedynie w USA).

Final Fantasy XII: The Zodiac Age - 10 minut materiału z gry

 

Tagi: Final Fantasy XII: The Zodiac Age playstation 4 Square Enix wideo