Daniel Stroński Daniel Stroński 25.03.2017 11:28
Call of Duty. Wyciek potwierdza powrót do czasów drugiej wojny światowej
2779V

Call of Duty. Wyciek potwierdza powrót do czasów drugiej wojny światowej

Call of Duty musi wysłuchać graczy i powrócić do czasów obu wojen światowych, by znów nie zostać w tyle za Battlefield 1. W Sieci pojawił się wyciek sugerujący drugą wojnę.

Call of Duty: Infinite Warfare w zeszłym roku po raz kolejny skorzystało z futurystycznego sprzętu i fabuły dziejącej się w przyszłości, nie słuchając głosów graczy, że mają już dosyć "nieskończonych wojen" w mechach i kosmosie. Activision zrozumiało swój błąd dopiero wtedy, gdy gra zaliczyła najgorszą premierę od lat, a konkurencja osiągnęła znacznie większą popularność. Battlefield 1 i powrót do czasów pierwszej wojny od DICE okazały się dokładnie tym, czego chcieli fani FPS-ów.

Call of Duty: Infinite Warfare zalicza najgorszy start od lat

Marka Call of Duty tworzona jest na przemian przez trzy studia i w tym roku produkcją nowego CoD-a zajmie się Sledgehammer Games, które dało nam wcześniej CoD: Advanced Warfare. Teraz do Sieci trafiły zdjęcia potwierdzające plotki o powrocie serii do czasów drugiej wojny światowej.

Youtuber TheFamilyVideoGamer otrzymał anonimowego maila, do którego dołączono zdjęcia mające promować tegoroczną odsłonę Call of Duty. Według nich gra dostanie prosty podtytuł WWII (World War II):

Wygląda na to, że Activision przestało uważać, że wie lepiej, co chce gracz, i zdecydowało się pójść śladem Battlefielda - nawet prostota podtytułu została skopiowana (chociaż może to być tytuł roboczy). W mailu załączone był również projekty steelbooka gry, które znajdziecie w galerii poniżej.

Źródło: https://youtu.be/XTPhUavRfgY

Tagi: Activision Call of Duty: WW2 playstation 4 Sledgehammer Games