Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 24.03.2017 20:44
Crash Bandicoot N. Sane Trilogy. Twórcy organizują konkurs dla graczy!
1220V

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy. Twórcy organizują konkurs dla graczy!

Chcecie być częścią Crash Bandicoot N. Sane Trilogy? Activision ma dla Was przyjemny konkurs polegający na wykonaniu animacji dla Crasha. Zwycięska praca trafi do gry, a jej twórca zostanie nagrodzony egzemplarzem gry i koszulką.

Crash Bandicoot N. Sane Trillogy to gruntowne odświeżenie kultowej trylogii gier. Crash Bandicoot był niegdyś nieoficjalną maskotką pierwszego PlayStation, a teraz wraca po latach w wielkim stylu, aby bawić kolejne pokolenie graczy. Activision i Vicarious Visions szykują solidne odświeżenie przygód Jamraja oraz organizują konkurs dla graczy.

Crash Bandicoot N. Sane Trillogy. W pełni odświeżony poziom Hang Eight

Crash Bandicoot N. Sane Trillogy to pakiet trzech gier: Crash Bandicoot, Crash Bandicoot 2: Cortex Strikes Back oraz Crash Bandicoot 3: Warped. Twórcy nie tylko odświeżą całkowicie grafikę do współczesnych standardów, ale i szykują kilka nowinek w rozgrywce. Mowa chociażby o dodatkowych wyzwaniach czasowych. Chociaż Crash ma swoje lata, to nadal jest obecny w świadomości graczy i miliony użytkowników PlayStation tęskni za tą serią.

Activision ogłosiło specjalny konkurs Twórcy proszą fanów o stworzenie animacji dla Crasha, która będzie się aktywowała po chwili bezczynności bohatera. Praca może zostać wykonana za pomocą rysunku, zdjęcia lub materiału wideo. Aby zgłosić swoje uczestnictwo wystarczy udostępnić pracę za pośrednictwem serwisu Instagram, Facebook lub Twitter i ozdobić ją hasztagiem “#CrashIdleContest

Praca stworzona przez zwycięzce zostanie przeniesiona do pełnej wersji gry. Zwycięzca otrzyma również specjalny podarunek w postaci gry Crash Bandicoot N. Sane Trillogy dla PlayStation 4 i koszulkę z wizerunkiem głównego bohatera. Prace należy zgłosić do końca dnia 5 kwietnia. Pełny regulamin akcji przeczytacie na oficjalnej stronie w tym oto miejscu.

Konkurs organizowany przez Activision to świetna okazja, aby stać się niewielką częścią tej legendarnej serii. Jeśli posiadacie talent plastyczny lub cechujecie się pomysłowością i wyobraźnią, to na pewno będziecie w stanie stworzyć coś godnego uwagi.

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy pojawi się na półkach sklepowych 30 czerwca w wersji na PlayStation 4. Poniżej macie nowy zwiastun prezentujący konkurs.

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy. Zwiastun konkursu na animację bohatera

Źródło: http://gematsu.com/2017/03/crash-bandicoot-n-sane-trilogy-idle-move-contest-announced

Tagi: Activision Crash Bandicoot N. Sane Trilogy konkurs PlayStation 4 Vicarious Visions wideo