Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 24.03.2017 17:31
The King of Fighters XIV. Zwiastuny przedstawiające dwie nowe postacie
305V

The King of Fighters XIV. Zwiastuny przedstawiające dwie nowe postacie

Atlus przedstawiło kolejne dwie postacie, które zasilą grono zawodników z The King of Fighters XIV. Mamy zwiastuny prezentujące style walki nowych bohaterów.

The King of Fighters XIV dostanie 5 kwietnia DLC z postacią Whip. Zwiastun prezentujący bohaterkę kończył się obrazkiem z czarnymi sylwetkami następnych zawodników, którzy trafią do gry. Znamy tożsamość kolejnej dwójki.

The King of the Fighters XIV. Twórcy przedstawiają nową postać z DLC

Do gry trafi Ryuji Yamazaki. Bohater zadebiutował pierwotnie w grze Fatal Fury 3: Road to the Final Victory. Teraz zasili on grono wojowników The King of the Fighters XIV. Yamazaki to szalona i brutalna postać, która podczas walki stosuje nieczyste zagrania. Nie znamy daty debiutu tego DLC, ale poniżej możemy przyjrzeć się stylowi walki Ryuji'ego.

The King of the Fighters XIV - zwiastun przedstawiający Ryuji Yamazaki

Trzecią postacią, która trafi niedługo do The King of Fighters XIV w formie płatnego DLC jest Vanessa. Zawodniczka pojawiła się po raz pierwszy w The King of Fighter '99, a teraz zalicza powrót. Bohaterka stosuje potężne sierpowe i walczy stylem walki boks. Tak jak w przypadku poprzedniego DLC - nie znamy jeszcze daty debiutu dodatku, ale możemy przyjrzeć się pierwszym materiałom, które prezentują wojowniczkę w akcji.

The King of the Fighters XIV - zwiastun przedstawiający Vanessę

Źródło: YouTube (AtlusUSA)

Tagi: Deep Silver dlc playstation 4 SNK The King of Fighters XIV wideo