Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 24.03.2017 09:55
Red Dead Redemption 2. Premiera we wrześniu?
1921V

Red Dead Redemption 2. Premiera we wrześniu?

Red Dead Redemption 2 zostało zapowiedziane na jesień tego roku. Jeśli wierzyć jednak przeciekowi ze sklepu Base, gry możemy oczekiwać we wrześniu.

Red Dead Redemption 2 zostało zapowiedziane na jesień tego roku. Może się jednak okazać, że wielkiej kontynuacji doczekamy się już we wrześniu. Tak przynajmniej sugeruje oferta sklepu Base, gdzie widnieje data 26 września 2017 roku. Z kolei inne gry, których premiera nie jest jeszcze znana mają przypisaną datę na ostatni dzień tego roku - sugeruje to, że pracownicy sklepu wiedzą coś, co nie zostało jeszcze ujawnione.

Red Dead Redemption 2 w naszej bazie gier.

Red Dead Redemption 2 ma przedstawić Amerykę w bardziej optymistycznej wersji w stosunku do pierwszej części. O rozgrywce nie wiadomo zbyt wiele, poza tym że możemy dostać do dyspozycji kilku grywalnych bohaterów, a kampania i rozgrywka wieloosobowa mają być mocno rozbudowane i oferować sporo nowego. Spekuluje się też, że gra może opowiadać wydarzenia sprzed pierwszej części Red Dead Redemption.

Na oficjalną datę premiery Red Dead Redemption 2 musimy jeszcze poczekać, bo przedstawiciele Rockstar Games jeszcze jej nie ujawnili. Jednak przecież ze sklepu Base wydaje się dość wiarygodny, tym bardziej że oficjalna zapowiedź przypada na jesień tego roku.

Red Dead Redemption 2 - oficjalny zwiastun

 

Źródło: http://www.psu.com/news/32561/red-dead-redemption-2-release-date-september-rumor

Tagi: Red Dead Redemption 2 Rockstar Games Rockstar San Diego