Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 23.03.2017 19:12
Skyforge. Data premiery ujawniona na nowym zwiastunie
870V

Skyforge. Data premiery ujawniona na nowym zwiastunie

Skyforge to kolejne MMORPG oparte o model dystrybucji Free-to-Play. Tytuł wrzuca graczy do otwartego świata Aelion, który jest mieszanką science-fiction i fantasy. Już niedługo użytkownicy PlayStation 4 będą mogli wypróbować ten produkt całkowicie za darmo.

Skyforge zadebiutuje już niedługo. Tytuł będzie najpierw dostępny w formie "early access". Wcześniejszy dostęp załatwicie sobie poprzez kupno Early Adopter Pack z PlayStation Store. Faktyczna premiera nastąpi 11 kwietnia. Właśnie od tego dnia każdy zainteresowany będzie mógł pobrać klienta gry i cieszyć się produkcją całkowicie za darmo.

Skyforge. MMO o walce z kosmiczną inwazją zmierza na konsole

Skyforge działa w oparciu o model biznesowy Free-to-Play. Każdy może pobrać grę za darmo i cieszyć się rozgrywką bez dodatkowych kosztów. Oczywiście jak każdy tytuł F2P gracze będą mieli możliwość wykupienia mnóstwa pakietów za prawdziwe pieniądze.

Skyforge to klasyczny przedstawiciel gatunku MMORPG. Twórcy oferuje dynamiczny system walki i starcia między graczami. Dostępne będą również wspólne wypady na raidy, mnóstwo zadań do wykonania oraz 14 klas postaci.

Skyforge. Zwiastun ujawniający datę premiery

 

Źródło: YouTube (Playstation)

Tagi: Allods Team mmo mmorpg My.com PlayStation 4 Skyforge wideo