Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 23.03.2017 18:35
EA Play 2017. Poznaliśmy częściową listę tytułów
1108V

EA Play 2017. Poznaliśmy częściową listę tytułów

Electronic Arts nie pojawi się na tegorocznych targach E3. Firma planuje własną imprezę, na której przedstawi swoje najnowsze produkcje. Dzisiaj poznaliśmy częściową listę tytułów, które będą ukazane w grywalnej formie i dostępne dla gości.

Electronic Arts szykuje swoją własną imprezę w czerwcu. Tegoroczna edycja EA Play będzie trwała od 10 do 12 czerwca. Sprzedaż biletów rozpocznie się 20 kwietnia. Firma pozwoli graczom zagrać w kilka nadchodzących odsłon największych serii swojego portfolio. Poza najnowszą odsłoną serii FIFA zwiedzający będą mogli wypróbować nową odsłonę Need for Speed oraz Star Wars Battlefront 2.

Lista gier dostępnych w grywalnej formie:

  • FIFA 18
  • Nowy Star Wars Battlefront
  • Madden NFL 18
  • NBA LIVE 18
  • Nowy Need for Speed

To oczywiście nie wszystkie gry. Kolejne tytuły poznamy w nadchodzących miesiącach.

Impreza odbędzie się w Hollywood. Firma przygotowuje również mnóstwo materiałów dla widzów, którzy będą oglądać wydarzenie za sprawą transmisji internetowych. Przez wszystkie trzy dni trwania imprezy możemy liczyć na wiele wywiadów z twórcami oraz materiałów przedstawiających bezpośrednią rozgrywkę z nadchodzących hitów. Electronic Arts zorganizuje również wiele turniejów i konkursów.

Źródło: https://www.ea.com/pl-pl/news/ea-play-tickets-coming-soon

Tagi: ea play Electronic Arts fifa 18 Madden NFL 18 NBA Live 18 need for speed star wars battlefront

Nie przegap