Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 23.03.2017 18:19
Titanfall 2. Darmowy okres próbny i nowa darmowa mapa na zwiastunie
1019V

Titanfall 2. Darmowy okres próbny i nowa darmowa mapa na zwiastunie

Titanfall 2 doczeka się kolejnego okresu próbnego. Tym razem twórcy oddadzą do dyspozycji graczy nie tylko tryb wieloosobowy, ale i wycinek kampanii fabularnej. Respawn udostępnia również kolejną darmową mapę do trybu sieciowego

Titanfall 2 to oczko w głowie Respawn Entertainment. Firma ma poważne plany wobec serii i planuje mocno rozwijać markę. Dzisiaj dowiedzieliśmy, że gracze będą mogli za darmo wypróbować jedną z misji fabularnych z kampanii jednoosobowej. Twórcy przedstawiają również nową mapę dla trybów wieloosobowych. Do gry trafi odświeżona mapa Colony, która była jedną z najpopularniejszych lokacji pierwszego Titanfall.

Twórcy Titanfall 2 mówią o przyszłości studia. Zła wiadomość dla fanów Star Wars

Niejedna gra mogłaby zazdrościć Titanfall 2 wsparcia. Twórcy ciągle rozwijają swój produkt i udostępniają darmowe dodatki dla wszystkich posiadaczy. Gra otrzyma kolejny okres próbny. Każdy zainteresowany będzie mógł 30 marca pobrać Titanfall 2 i sprawdzić tryb wieloosobowy oraz zapoznać się z trybem treningowym. Gracze dostaną również dostęp do pełnej misji z kampanii fabularnej - The Beacon. Darmowy okres potrwa do 3 kwietnia. Mało tego. Od 30 marca do 2 kwietnia gracze będą zdobywać dwa razy więcej doświadczenia niż zwykle. Ma to zachęcić niektórych użytkowników do powrotu oraz nagrodzić wiernych graczy.

Po okresie próbnym tryb treningowy oraz misja Beacon pozostaną na stałe darmowe. Jeśli nie zależy wam na rozgrywce wieloosobowej, to nie musicie się śpieszyć.

To jednak nie wszystko! Titanfall 2 otrzyma 30 marca nowe darmowe rozszerzenie DLC. Respawn Entertainment udostępni wszystkim graczom odświeżoną mapę Colony z pierwszego Ttitanfall. Dojdzie również nowa broń R-101, egzekucja oraz tytan.

Titanfall 2 - Colony Reborn. Zwiastun przedstawiający odświeżoną mapę

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2017/03/23/you-can-play-titanfall-2s-epic-time-travelling-campaign-mission-the-beacon-for-free-next-week/

Tagi: Electronic Arts playstation 4 Respawn Entertainment titanfall 2 wideo