Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 23.03.2017 15:40
Injustice 2. Supergirl na nowym zwiastunie fabularnym
292V

Injustice 2. Supergirl na nowym zwiastunie fabularnym

Injustice 2 otrzymało właśnie trzeci zwiastun fabularny, którego gwiazdą jest Supergirl. Tym samym możemy zerknąć co nas czeka w fabule nowej bijatyki.

Injustice 2 co jakiś czas o sobie przypomina za sprawą udostępnianych informacji. Dowiedzieliśmy się, że gra będzie miała mikrotransakcje oraz mogliśmy się przyjrzeć temu jak wygląda modyfikowanie opancerzenia. To jednak postacie są tematem przewodnim kolejnych nowości dotyczących nowej bijatyki Netherrealm Studios.

Injustice 2 w naszej bazie gier.

Injustice 2 otrzymało właśnie trzeci już zwiastun fabularny, w którym tym razem najważniejsza jest Supergirl. Jak zdradzili twórcy, bohaterka odegra bardzo ważną rolę w całej fabule Injustice 2, co poniższy zwiastun również zdaje się sugerować. Postać w komiksach zadebiutowała już w latach pięćdziesiątych, kiedy to pojawiła się w 123. zeszycie komiksów o Supermanie.

Początkowo została wykreowana jako kuzynka Supermana, ale oczywiście na przestrzeni mijających lat, jest postać była modyfikowana. Pierwsze zmiany nastąpiły już w latach osiemdziesiątych, kiedy jej rodowód został zmieniony. Nie była już kuzynką Supermana, ani nie należała już do rasy Kryptonian. W tym czasie nosiła wersję stroju z mini spódniczką, a jej moce różniły się od tych, którymi władał Superman. Następna wersja pojawiła się w połowie lat dziewięćdziesiątych. Nazywana była wtedy swoim tajnym nazwiskiem, czyli Linda Danvers, a nowa wersja powstała poprzez połączenie Matrix (poprzedniej wersji) z umierającą dziewczyną.

Od tej pory super-dziewczyna mogła teleportować się w każde miejsce jakie wcześniej odwiedziła, ale w zamian straciła niektóre moce. Peter David, który zajął się pisaniem tych komiksów uczynił ją wtedy aniołem. W 2003 roku pojawiła się kolejna wersja Supergirl, która miała być tym razem córką Supermana i Lois Lane. Jednak najbardziej popularną wersją pozostała ta pierwsza i to do niej najmocniej nawiązuje fabuła Injustice 2.

Rola Supergirl w Injustice 2 będzie znacząca. Stanie w konflikcie pomiędzy Supermanem, a Batmanem i zawalczy o losy Ziemi. Premiera gry zapowiedziana jest na datę 16 maja 2017 roku.

Injustice 2 - trzeci zwiastun fabularny

 

Źródło: https://www.youtube.com/user/WBGamesUK

Tagi: injustice 2 NetherRealm Studios PlayStation 4 Warner Bros. Interactive wideo